ADO Den Haag kende een prima start van het seizoen, maar is na zondag terug te vinden op de twaalfde plaats. Wout Weghorst hielp Heracles aan een nipte overwinning. "Van een goede start is het een doodgewone start geworden", zei ADO-trainer Fraser tegen FOX Sports.
De oud-international blikte na de nederlaag terug op twee cruciale beslissingen van scheidsrechter Jeroen Manschot. De arbiter keurde een doelpunt van Mike Havenaar af omdat de Japanner een overtreding zou hebben gemaakt. "Absoluut een verkeerde beslissing", oordeelde Fraser.
In het besluit om Roland Alberg geen strafschop toe te kennen kon de trainer van ADO zich wel vinden. "Ik zou het zwaar gestraft vinden. Maar er is wel contact", aldus geboren Surinamer, die in de slotfase doelman Hansen nog naar voren zag gaan voor een vrije trap.
Tegen PSV scoorde de Deen nog met een fabelachtige hakbal, maar zijn vrije trap tegen Heracles ging hoog over. "Maar Martin is de enige in de groep die ze over zo'n grote afstand goed weet te raken. Helaas miste hij, op de training neemt-ie ze wat beter", besluit Fraser.

