Laatste nieuws
03.30Jaros verklaart 'mindere' wedstrijd in Sittard: 'Derbystar-bal gedraagt zich heel anders'
00.55Hancko deelt bijzonder ritueel: 'Daarom draag ik het Feyenoord-logo'
00.45Salah-Eddine dolt en verbetert Bosz over Afrika Cup: 'Op m'n verjaardag...'
00.39Bij Twente overheerst trots na nipt verlies tegen Arsenal: 'Hoop dat we mooi afsluiten'
00.32Hancko niet verrast door PSV: 'Dat weet ik nog uit mijn tijd in Nederland'
00.30Fraaie reeks PSV komt ten einde met thuisnederlaag tegen Atlético Madrid
00.24Teleurstelling overheerst bij PSV: 'Maar helaas hebben we nu geen punten...'
00.19Jansen velt PSV-oordeel: 'Bij hem eerst een 10, maar net zo makkelijk een 2'
00.15Spaanse pers noemt PSV 'een Formule 1-team': 'Hij was de nachtmerrie van Atlético'
00.05Oud-Feyenoorder blijft verbonden met club: 'Altijd goed om het logo te zien'
00.05Mauro Júnior neemt PSV-ploeggenoot in bescherming: 'Het is een jonge jongen'
00.02PSV'ers voelden dat er een resultaat in zat tegen Atlético, Bosz vindt nederlaag terecht
00.02Toptalent krijgt harde klap van eigen coach: 'Anderen zijn gewoon beter'

Gisteren

23.56PSV-sterkhouder loopt tegen schorsing aan: 'Heel jammer, ik baal ervan'
23.48Bosz reageert op kritiek: 'Dat is onzin, dan zouden we niet staan waar we staan'
23.35Zes PSV-conclusies: unieke Champions League-kans vervlogen, harde les Driouech
23.31Schouten baalt van specifieke tegentreffer van PSV: 'Normaal onze kracht...'
23.28Opluchting bij Slots Liverpool na fortuinlijke zege in Milaan, Atalanta klopt Chelsea
23.25Keiharde conclusie na nederlaag PSV: 'Onnodig en teleurstellend'
23.25PSV op rapport: één onvoldoende en één lichtpuntje na onnodige zeperd tegen Atléti
23.23PSV-aanvaller openhartig in interview: 'Dat was wel een klap voor mij'
23.10'Of we verrast waren dat zij de trainer hebben ontslagen? Ja, uiteraard'
23.05Barcelona keert winnend terug in Camp Nou, Simons scoort voor Tottenham
23.02Slot krijgt iets meer lucht: Liverpool pakt broodnodige zege tegen Inter
23.00LIVE: PSV gaat na spannende slotfase met 2-3 onderuit tegen Atlético (gesloten)
22.55FC Twente-vrouwen uitgeschakeld in Champions League na nipte nederlaag bij Arsenal
22.52Droomstart van PSV niets waard: Eindhovenaren onderuit tegen Atlético Madrid
22.45Arsenal moet 'man van 116 miljoen' én twee anderen missen, spits wél terug in CL
22.30Analisten lovend over één PSV'er tegen Atlético Madrid: 'Dat was wel even smullen'
22.22Mulder kritisch op PSV: 'Schiet jezelf gigantisch in voet door dit slappe gedoe'
22.18FIFA-baas Infantino beschuldigd van machtsmisbruik: 'Tegen belangen van de sport'
22.03Liverpool-fans laten duidelijk hun mening horen over Slot in Champions League-duel
21.50Fikse domper: PSV moet sterkhouder missen tegen Newcastle United
21.35PSV-fans worden gek van één speler: 'Dé intelligentste voetballer van Nederland!'
21.15Sem Steijn gelinkt aan opvallende Eredivisie-transfer: 'Misschien Steijn huren?'
Resultaten x
Binnenland

Dit is Donyell Malen, het nieuwe talent van PSV

Supertalent en Nederlands jeugdinternational Donyell Malen is vanaf dit seizoen eigendom van PSV. De Eindhovenaren namen de achttienjarige op Deadline Day over van Arsenal. Maar wie is dit jonge talent eigenlijk?

01-09-2017 13:59 door Julian Breese

Snel, gevaarlijk en een geweldige dribbelaar. Zo kun je Malen het beste omschrijven. Donyell Malen begon zijn voetbalcarrière in 2007, in de jeugd van Ajax. Hier bleef hij acht jaar totdat Arsenal hem uiteindelijk oppikte. “Toen ik erachter kwam dat Arsenal interesse in me had, was ik enorm trots en opgewonden.” Zei Malen destijds in een interview met de club. Malen had altijd al grote bewondering voor Henry en Bergkamp, en deze twee spelers waren de voornaamste reden om een contract bij Arsenal te tekenen.

Bij de Arsenal onder 18 liet Malen meermaals zijn talent zien. Met een assist in zijn debuutwedstrijd tegen Aston Villa en twee doelpunten in zijn tweede wedstrijd tegen Brighton was het duidelijk hoeveel talent de speler had. Andere hoogtepunten waren onder andere zijn assist in de gewonnen wedstrijd tegen Bayern Munchen in de UEFA Youth League, en het scoren van de gelijkmaker in de halve finale van de FA Youth Cup tegen Manchester City. Twee minuten nadat Malen als invaller binnen de lijnen werd gebracht, kopte hij vanuit een corner de 2-2 binnen. Veel maakte het helaas niet uit, Arsenal verloor op doelsaldo met 4-3.

Malen bleef zijn klasse tonen bij de onder 18 en onder 23, en mocht uiteindelijk zelfs meedoen met het “grote” Arsenal. In de 68ste minuut mocht Malen invallen in een oefenwedstrijd tegen Sydney FC, en later speelde hij ook mee in een oefenwedstrijd tegen Chelsea. In beide wedstrijden kwam hij helaas niet tot scoren, maar Wenger heeft na afloop laten weten dat hij zeer onder de indruk was van de jonge Nederlander.

Op internationaal niveau heeft Malen ook laten zien dat hij een groot talent is. Met onder andere de openingstreffer in de gewonnen EK kwalificatiewedstrijd onder 17 tegen Slowakije op zijn naam mocht Malen mee naar het eindtoernooi. Hij speelde iedere wedstrijd, maar kwam helaas niet tot scoren toe, en verliet het toernooi samen met de rest van de ploeg na een verloren halve finale tegen Portugal.

Al met al heeft Donyell Malen meermaals laten zien dat hij een supertalent is,en het is vanzelfsprekend dat PSV met het binnenhalen van de aanvaller een speler met enprm veel potentie heeft gestrikt. Het is te hopen dat hij in Eindhoven net zo goed presteert als in Engeland.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.