Laatste nieuws
20.08Perez springt in de bres voor Van Persie: 'Hij is echt een trainerstalent'
20.00Live Transfers: AC Milan wil ervaren spits als vervanger van geblesseerde Giménez
20.00Praat mee op VP: Manchester United - AFC Bournemouth
19.47Excelsior Maassluis - Ajax 'risicowedstrijd': 'Het blijft regio Rotterdam'
19.45'Feyenoord durft verantwoordelijkheid voor ontslag Van Persie niet te nemen'
19.45Praat mee op VP: AS Roma - Como
19.28Kersvers kampioen Inter Miami vindt opvolger stoppende Alba in Spanje
19.20'Manchester City wil Slot en Liverpool aftroeven in strijd om gewilde verdediger'
19.20Terry kampte met mentale klachten na CL-finale: 'Ging van alles door mijn hoofd'
19.05Driessen kraakt Feyenoorder na Klassieker: 'Alleen maar negatief aan het coachen'
19.05Suriname verwacht groen licht: 'Speler met uitzonderlijke kwaliteiten'
19.00Buijs laakt Fortuna en prijst Ihattaren: 'Andere jongens ver onder zijn niveau'
19.00Vermoedelijke opstelling PSV
18.55Van Hanegem irriteert zich tijdens Klassieker: 'Zat heel Nederland op te wachten'
18.38Van der Gijp laakt Van Persie na Klassieker: 'Of hij kraamt onzin uit'
18.30Vermoedelijke opstelling PSV: Bosz geeft jeugd de kans in KNVB Beker
18.20Driessen ziet 'opvallende' actie Van Persie: 'Grim maakte er een bespreking van'
18.09'Einde kalenderjaar bij Feyenoord: liesblessure volgende issue voor Rotterdammers'
18.00Ajax-fans verbaasd door media-optreden Van Persie: 'Hij is gewoon niet geschikt'
17.43Mislintat ontslaat technisch directeur op dag één van nieuwe klus in Duitsland
17.40'Valente-light' breekt door bij Ajax: 'Hij voetbalt verschrikkelijk makkelijk'
17.21'Rotterdam haalt opgelucht adem: blessure uitblinker Valente lijkt mee te vallen'
17.20Zwakke punt Feyenoord tegen Ajax aangewezen: 'Hij was de enige die dat wel deed'
17.15Kik Pierie (25) keert eenmalig terug uit voetbalpensioen: 'Ik kon geen nee zeggen'
17.15'Zorgen voor Ten Cate: FIFA overweegt Suriname uit te sluiten voor play-offs WK'
17.00Transferoorlog aanstaande: Simeone wijst droomtarget aan bij Atlético Madrid
17.00VP-Voetbalkantine: 'Met Regeer heeft Ajax geen nieuwe nummer 6 nodig'
16.40Weet Ajax zijn vijfde zege op rij te boeken?
16.40Lege F-Side bevalt goed in Amsterdam: 'Wat een rust en gezelligheid'
16.40Tomiyasu gearriveerd in Amsterdam, dinsdag medische keuring
16.39Met welke basiself zou jij aftrappen in Rotterdam?
16.38KNVB zet Vos op bekerwedstrijd Ajax
16.30De Mos beoordeelt PSV: 'Alle complimenten zijn volkomen terecht, maar...'
16.16Must see: Bassey (ex-Ajax) gaat viraal in Engeland na bizarre actie voor Fulham
16.00Fans Ajax unaniem over Klassieker-ster: 'Komen heel wat miljoenen voor binnen'
Resultaten x
Binnenland

Hoe PEC Zwolle het winnen weer kan oppakken tegen SC Heerenveen

Drie punten uit de eerste drie competitiewedstrijden van 2018 en uitgeschakeld in de KNVB Beker. Het zijn de pijnlijke resultaten voor PEC Zwolle, de ploeg die als vierde de winterstop in ging. Inmiddels staat PEC op de vijfde plek in de Eredivisie. Misschien kan de wedstrijd van morgen (dinsdag) tegen SC Heerenveen de ommekeer betekenen voor het team van John van ’t Schip.
05-02-2018 16:15 door Gerd Jansen

Voor PEC Zwolle leek alles leek te lukken in de eerste seizoenshelft. Slechts driemaal verloren de Zwollenaren in het eerste deel van het huidige seizoen. De laatste wedstrijd voor de winterstop ging PEC hard onderuit bij ADO Den Haag. Eerder in het seizoen verloren de Blauwvingers met 3-0 op bezoek bij Ajax en ook thuis tegen PSV kon PEC Zwolle geen punten bijschrijven. Maar nu de eerste drie Eredivisie-speelrondes van het nieuwe jaar voorbij zijn, verloor PEC Zwolle al twee keer.

Het nieuwe jaar begon nog goed voor de ploeg van John van ’t Schip. NAC Breda werd door een vroege treffer van Youness Mokhtar aan de kant gezet. Daarna konden de Blauwvingers geen punten meer bijschrijven. Vitesse won vorige week met 1-2 van PEC Zwolle, terwijl PSV met 4-0 te sterk was. Tot overmaat van ramp werden de Zwollenaren ook nog uitgeschakeld in de strijd om de KNVB Beker. AZ versloeg de ploeg uit Zwolle met 4-1, waardoor PEC Zwolle afscheid moest nemen van het bekertoernooi.

Toch moet er een kanttekening worden geplaatst bij deze nederlagen. PEC Zwolle kampt sinds de wedstrijd tegen Vitesse met een redelijk gevulde ziekenboeg. Daarin zitten onder andere sterkhouders Mustafa Saymak, Ryan Thomas en Bram van Polen. Ook had PEC in de uitwedstrijd tegen PSV een heus keepersprobleem. Diederik Boer ontving een rode kaart in de bekerwedstrijd tegen AZ, waardoor hij geschorst was voor de wedstrijd tegen PSV. Tweede keeper Mickey van der Hart kreeg paar dagen later, in de wedstrijd tegen PSV, diezelfde kaart voorgehouden. Daardoor mocht Mike Hauptmeijer zijn Eredivisie-debuut maken. Tot de invalbeurt van Hauptmeijer hield PEC Zwolle goed stand door PSV op 0-0 te houden. Uiteindelijk ging de ploeg van John van ’t Schip er met 4-0 af.

SC HEERENVEEN

Misschien is SC Heerenveen morgen (dinsdag) de ideale ploeg om weer op het winnende spoor te komen. De laatste vijf thuiswedstrijden tegen SC Heerenveen is PEC ongeslagen en de twee voorgaande edities in Zwolle won de equipe van John van ’t Schip. Dit seizoen boekte PEC Zwolle zelfs een record tegen SC Heerenveen. De Heerenveners werden namelijk voor het eerst in de Eredivisie op eigen veld verslagen door de Blauwvingers.

PEC wil proberen om de matige start van 2018 om te zetten in een winnende reeks. SC Heerenveen moet daarvoor het eerste slachtoffer worden. Dat zal wellicht nog zonder Saymak en Thomas gebeuren. Het zal zeker geen makkelijke opgave worden, maar gezien de laatste onderlinge wedstrijden, maakt PEC Zwolle een goede kans op de overwinning.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.