Laatste nieuws
19.15Voormalig VVV-trainer Glen De Boeck (54) overleden na hersenbloeding
19.10PSV ontvangt angstgegner Atlético: zo verliepen de eerdere ontmoetingen
19.05VoetbalPrimeur lanceert VP+: het snelst en meest compleet, zonder reclame
19.00Aston Villa roept Nederlander uit tot speler van de maand november
18.50Opvallend: Atlético-trainer Simeone loopt plotseling weg uit perszaal PSV
18.35Driessen vreest voor PSV-ster: 'Die verklaring van Koeman vond ik wel dodelijk'
18.30WK-stad Seattle organiseert 'pride-wedstrijd' bij duel tussen Iran en Egypte
18.25Ajax-speler werkt op lachspieren van Kieft: 'Ik vond het weer heerlijk'
18.17'Liverpool speurt markt af naar Konaté-opvolgers en omcirkelt één naam'
18.10Van Hanegem ziet Ajax-sterkhouder 'heel gek doen': 'Kan aardig voetballen, maar..'
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
Resultaten x
Binnenland

NEC-talent Kadioglu: "Ik ga spelers Jong PSV zeker appen"

Jong Ajax (76 punten), Fortuna Sittard (75) of NEC (73)? Wie wordt er volgende week kampioen van de Jupiler League? Alle ploegen wonnen vrijdagavond, waardoor de laatste speeldag de beslissing moet brengen. "Het wordt moeilijk, maar we gaan het zien."
20-04-2018 23:12 door Sander Berends

Ferdi Kadioglu besefte de moeilijke opdracht die zijn ploeg NEC staat te wachten. De Gelderse ploeg moet nog op bezoek bij FC Dordrecht, terwijl Ajax MVV begroet en Fortuna Sittard in eigen huis Jong PSV als laatste tegenstander treft. "Jong PSV kan toch nog periodekampioen worden?", vraagt de achttienjarige aanvallende middenvelder tegenover ELF Voetbal. "Zij moeten vrijdag dus winnen. Ik ken diverse spelers van hen vanuit Oranje. Jordan Teze, Justin Lonwijk, Cody Gakpo. Ik ga komende week zeker via de app contact met ze zoeken. Al weet ik niet of ze spelen. Omdat PSV al kampioen is, zouden ze zomaar eens met het eerste elftal mee kunnen doen."

Maar het grote talent uit Lent beseft de moeilijke opdracht die NEC staat te wachten. De 2-0 thuiszege op Jong AZ viel te laag uit, concludeerde de jonge dribbelaar. "We moeten volgende week tegen FC Dordrecht minstens drie keer scoren. Anders maken we helemaal geen kans meer. We zullen deze week flink gaan trainen op doelpunten maken. Maar dat kunnen we. Daar ben ik van overtuigd."

Tegen de beloftenploeg van AZ kende NEC vooral in de eerste helft problemen. In de tweede helft wisselde Kadioglu van aanvallende middenvelder naar rechtsbuiten, waardoor de ploeg gevaarlijker werd. "Het was sowieso een zware wedstrijd. Maar ook al stond het 0-0 in de rust, we behielden vertrouwen. In de rust zeiden we dat ook tegen elkaar. Die goal komt wel, want Jong AZ creëerde haast niets. Ook een verdienste van onze defensie. We moesten alleen zo vaak mogelijk zien te scoren. Dat lieten we na. De eindpass was te vaak net niet goed."

Ole Romeny

Achter hem sprak Ole Romeny, het zeventienjarige talent uit de Onder 19, volop met de media. "Dit was de mooiste wedstrijd van mijn leven. Hier doe ik het voor", laat de jeugdinternational net vallen als Kadioglu even stilvalt. Romeny speelde na rust als vervanger van Steeven Langil en deed het uitstekend met een assist als hoogtepunt. "We carpoolen altijd", knikt Kadioglu. "Ook vandaag. In de auto hadden we het niet speciaal over onze verwachtingen van de wedstrijd, maar ik vind het mooi voor Ole. Hij is goed bezig op de training en nu kreeg hij een kans die hij pakte."

Deze week wordt het vooral afwachten. Volgende week zaterdagavond om 21.50 uur is de ontknoping van het Jupiler League-seizoen bekend. "Morgen (zaterdag, red.) gaan we uitlopen. Daarna een dag vrij en weer voorbereiden. We hebben het niet in eigen hand. Wat er maandag tegen Jong Ajax niet lukte en nu wel? Ik weet het niet. We kennen onze opdracht nu. Maar zolang er een kans is, strijden we daar vol voor."




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.