Laatste nieuws
14.33Arbeloa vergelijkt Huijsen met Vinícius en geeft update over Mbappé
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
11.30Viervoudig Oranje-international zit vast in het Midden-Oosten: 'Schandalig'
11.25Mijnans ziet Telstar terugkomen in de wedstrijd: 'Dan probeer je dat'
Resultaten x
Binnenland
Foto:

Welke 'niet te weigeren aanbieding' heeft Louis van Gaal ontvangen?

Louis van Gaal is nog altijd niet definitief klaar in de voetbalwereld, zo meldt hij tegenover Ziggo Sport. De inmiddels 66-jarige oefenmeester heeft naar eigen zeggen een aanbieding ontvangen die hij niet kan weigeren. Wie wordt de nieuwe werkgever van de voormalig hoofdtrainer van Ajax, Bayern München en Manchester United?
27-04-2018 13:00 door Tim Lauwers

Arsenal

De grootste en meest besproken vacature van komende zomer is zonder twijfel te vergeven door Arsenal. Arsene Wenger neemt na 22 jaar afscheid bij The Gunners, waardoor de club uit Londen voor de eerste keer in de 21e eeuw op zoek moet naar een nieuwe trainer. Meerdere namen passeren de revue, maar door de bekentenis van Van Gaal komt de geruchtenstroom rond Arsenal en de Nederlander op gang. Van Gaal was tussen 2014 en 2016 al werkzaam in de Premier League, waar hij het stokje overnam van de geplaagde David Moyes. 

Foto:


Everton

Als club van iets mindere statuur wordt Everton genoemd als nieuwe club voor Louis van Gaal. Marcel Brands, nu nog technisch directeur bij PSV, wordt de laatste weken veelvuldig in verband gebracht met een overstap naar The Toffees. Brands vormde eerder bij AZ al een combi met Van Gaal die de club uit Alkmaar meerdere successen opleverde. De twee kunnen nu dus herenigd worden in de Premier League, bij de club die eerder dit seizoen nog landgenoot Ronald Koeman ontsloeg. Brands kan zich voor het eerst bewijzen in Engeland, terwijl Van Gaal zich kan revancheren voor zijn tegenvallende avontuur bij The Red Devils.

Foto:


Paris Saint-Germain

In Parijs is men niet geheel tevreden over Unay Emery als hoofdtrainer van Paris Saint-Germain. Hoewel de 46-jarige Spanjaard dit seizoen de Franse titel behaalde met zijn ploeg, blijven de tegenvallende prestaties in Europa een doorn in het oog. PSG domineert het Franse voetbal al zo’n zes jaar, maar tot een kansrijke positie op het winnen van de Champions League kwam het nooit. Het sterrenensemble uit Parijs lijkt, met Neymar voorop, behoefte te hebben aan een trainer met internationale allure die in het verleden diverse successen op het allerhoogste niveau heeft behaald. Louis van Gaal past zonder twijfel in dat plaatje en zal, ook niet geheel onbelangrijk, geen minimumsalaris bieden. De kans is dan ook aanwezig dat Van Gaal met ‘niet te weigeren’ het financiële plaatje bedoelde. 

Foto:


Barcelona 

Waar zou Louis van Gaal zijn carrière op een mooiere wijze kunnen afsluiten, dan bij Barcelona. Van Gaal was in het verleden al tot twee keer toe verantwoordelijk voor de resultaten bij de Catalanen en lijkt nu dus kans te maken op een nieuwe terugkeer. Vooral eind jaren negentig kende hij een mooie tijd in Barcelona met twee landstitels en één bekerwinst. Het contract van Ernesto Valverde loopt echter nog door tot de zomer van 2019, dus misschien hebben de Catalanen een andere functie voor Van Gaal in de aanbieding. 

Foto:




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.