Laatste nieuws
15.40Suriname stelt Henk ten Cate aan als nieuwe bondscoach
15.36'Feyenoord speelt een heel slechte wedstrijd, Ajax is heer en meester'
15.35Ajax-fans unaniem over 'verademing' tegen Feyenoord: 'Wat een heerlijke speler'
15.25LIVE: Ajax halverwege op voorsprong in vermakelijke Klassieker
15.25BBC meldt nieuws rondom Tomiyasu-deal: 'Die optie heeft hij bij Ajax niet'
15.14El Ahmadi lovend over ontwikkeling Feyenoorder: 'Hij wordt steeds completer'
15.11Bastien acht maanden na beroerte terug bij Fortuna: 'Ik was er bijna niet meer'
15.08Vink ziet voordeel voor Ajax tegen Feyenoord: 'Dat vind ik echt heel raar'
15.05Opmerkelijk: Ajax-speler loopt flinke wond op bij juichen na goal in Klassieker
14.55Heerenveen boekt bij Sparta tweede uitzege en wipt op doelsaldo over Rotterdammers
14.45PSV met de schrik vrij tegen Heracles in doelpuntenfestijn en is winterkampioen
14.45Belgische krant bevestig transfernieuws: Belgische jeugdspeler richting Ajax
14.45Van Persie voelt extra lading van De Klassieker: 'Ik zag teleurgestelde koppies'
14.45Mo Ihattaren geeft tegenstander uit het niets een kus en krijgt lovende woorden
14.45Praat mee op VP: drie Nederlanders in de basis bij Udinese tegen Napoli
14.40Grim spreekt vertrouwen uit in nieuwe Ajax-diamant: 'Doet hem niet veel'
14.35Praat mee op VP: Sunderland met Brobbey en Roefs in basis tegen Newcastle United
14.25ESPN-analisten unaniem eens over spitsendiscussie Ajax: 'Hij is de beste'
14.15Praat mee op VP: Crystal Palace - Manchester City
14.06'Sinds aanstelling van Grim gaat het beter, maar we hebben weinig kunnen genieten'
14.06Heerenveen steekt Sparta voorbij door klinkende zege op Het Kasteel
13.55Ajax-fans snappen niets van passeren één speler: 'Dan wil je gewoon niet winnen'
13.54Praat mee op VP: Nottingham Forest - Tottenham Hotspur
13.48Keuzes Van Persie gekraakt: 'Vind Feyenoord geen kampioensteam'
13.45Smaakmaker Feyenoord staat voor eerste Klassieker: 'Beetje een klein kind'
13.30Praat mee op VP: FC Twente - Go Ahead Eagles
13.22Grim verrast met opstelling Ajax: 17-jarig talent start in De Klassieker
13.15Feyenoord-duo onderuit gehaald door El Ahmadi: 'Daardoor verloren'
13.10Valente hoopt dat kleine Luciano in de Klassieker naar boven komt
13.05Feyenoord-aanvaller op zoek naar eerste goal in topduel: 'Arne Slot zei altijd...'
12.54Kraay spot Godts van Cambuur en prijst verdediger: 'Hij is beter dan Sutalo'
12.45Eredivisie-doelman doet opvallende sollicatie: 'Wie weet sta ik nu op het lijstje'
12.43Bekend familielid Jordi Cruijff reageert op Ajax-geruchten: 'Spreek hem vaak'
12.35Ajax-huurling Rijkhoff imponeert op nieuwe positie: 'Echt heel goed'
12.17Maduro lyrisch over Ajax-jongelingen: 'Daar gaan ze heel veel plezier aan beleven'
Resultaten x
Binnenland

Joey Potveer: Ex-doelman AZ en FC Groningen werkt nu met modellen en voetballers

Hij keepte voor AZ, FC Groningen en SC Veendam. Tegenwoordig is Joey Potveer doelman van AFC in de Tweede Divisie. En daarnaast Personal Trainer. Dat begon met een individuele sessie voor Timo Letschert en is uitgegroeid tot een baan van soms wel 73 uur per week. "Eten? Onderweg in de auto een broodje."
27-07-2018 09:00 door Sander Berends

De 25-jarige sluitpost exploiteert nu tweeënhalf jaar zijn eigen onderneming LEF Personal Training. Directeuren, bekende modellen, maar ook profvoetballers begeleidt hij om fysiek en mentaal sterker te worden. Hij is verbaasd door de groei die hij sindsdien heeft meegemaakt. "Ik heb nog nooit actief reclame gemaakt. Alleen via Instagram plaats ik filmpjes van mijn activiteiten. Mijn klanten krijg ik bijna allemaal via mond-op-mondreclame", vertelt hij in ELF Voetbal nummer 6/7, die momenteel in de winkelschappen ligt.

Stoppen

"Voetballers spreken elkaar onderling, dat geldt ook voor modellen. Vooral de periode net voor de zomervakantie en straks voor kerst zijn mijn drukste maanden. Ik probeer alles aan te pakken", vertelt Potveer, die tussen 2006 en 2014 in het betaald voetbal rondliep. Eerst bij AZ totdat hij daar op zijn negentiende aan zijn rechterheup geblesseerd raakte. De Obdammer wilde toen stoppen.

"Het besluit had ik bijna definitief genomen, toen ik een telefoontje kreeg dat FC Groningen nog een doelman zocht. Daar heb ik twee fantastische jaren beleefd. Ik was er graag langer gebleven. Als tweede keeper werd me net na de winterstop verteld dat mijn aflopende contract verlengd zou worden. Toen raakte ik geblesseerd en haalde de club plotseling André Krul, een Nederlandse doelman die in Colombia speelde."

Naar gevoel

"Ik hoefde me volgens de clubleiding geen zorgen te maken, maar kreeg in mei toch te horen dat mijn contract niet werd verlengd. Daarover heb ik nog altijd een naar gevoel." In de zomer van 2014 vertrok hij naar Cyprus, naar Aris Limassol om precies te zijn. "Met vier Nederlanders mochten we op stage komen. Davi Lizardo (oud-Ajax Onder 19 en FC Dordrecht, red.), Danzell Gravenberch (ex-Ajax, NEC en Reading, red.) en Steven Pereira (deze zomer van MVV naar CSKA Sofia, red.) waren alweer snel weg. Ik mocht als enige blijven. Van de club kreeg ik een huis en de omstandigheden waren goed."

Maar hoe het avontuur toch voortijdig werd beëindigd, is te lezen in het artikel in ELF Voetbal 6/7. Daarin vertelt hij ook uitgebreid over zijn trainingssessies, is te lezen hoe een afspraak met Stijn Spierings van Sparta verloopt, wat een telefoontje van Jack van Gelder teweegbracht en waarom hij een tattoo van Timo Letschert.

In ELF Voetbal 6/7 ook interviews met Jaap Stam, Daishawn Redan, Mauro Júnior, Cristian Chivu en Jurgen Ekkelenkamp. Daarnaast gingen we op bezoek bij de Nederlandse aanwinst van SC Freiburg, Mark Flekken, maakten we een bijzondere reportage bij promovendus FC Emmen en is een portret van Paolo Rossi te lezen. ELF Voetbal 6/7 is extra dik en (nog) te koop voor 5,99 euro. 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.