Laatste nieuws
03.21Sierhuis geeft opvallende verklaring voor NEC-stap: 'Houd van die kleine details'
03.12VI Live: eerste kans voor de Tsjechen, Hwang start bij Zuid-Korea
03.05'Ondanks de kwaliteiten van Ivoorkust heb ik een goed gevoel'
03.00'Dick Advocaat is voor altijd een Curaçaoënaar'
03.00Saibari en Salah-Eddine hopen op Oranje in zestiende finale: 'Ik ga ze wel bellen'
02.59VI Live: Kovar tegenover Mexico, Hwang start bij Zuid-Korea
02.58'Het is heel leuk om tegen Nederland te spelen, dan ga ik ze zeker even bellen'
02.55Vinícius Júnior en Saibari schrijven WK-geschiedenis
02.41Braziliaanse rentree na bijna duizend dagen zorgt voor tranen bij Neymar
02.35Bosnië-Herzegovina nu al zeker van volgende ronde, dat zit zo
02.24Oranje-scenario's bekend: deze landen treft Nederland bij eerste of tweede plek
02.20VI Live: Vinícius Júnior en Saibari schrijven WK-geschiedenis
02.17Oranje bij groepswinst tegen Marokko: dit zijn de andere opties
02.10Praat mee op VP: Zuid-Afrika - Zuid-Korea
02.05Praat mee op VP: Tsjechië - Mexico
02.04Vinícius Júnior leidt Brazilië naar zege op Schotland én eerste plek in groep C
02.03Oranje kijkt mee: Vinicius gidst Brazilië naar poulewinst, Saibari scoort weer
02.03Vroege aanpassing Ancelotti helpt Brazilië langs Schotland
02.00Oranje opgelet: Achraf Hakimi domineert met dieptesprints
01.43Neymar maakt na bijna duizend dagen rentree voor Brazilië
01.42VI Live: invaller schiet Marokko op voorsprong, Brazilie op weg naar groepswinst
01.33Van Wonderen verwachtte veel van eenmalig international: 'Deed denken aan Mbappé'
01.26Advocaat waarschuwt spelers van Curaçao: 'Dan weet je dat het moeilijk wordt'
01.25Wouter Goes geeft Oranje-tegenstanders cruciale informatie
01.10Schreuder benaderde NEC-leiding na ontslag Van Persie: 'Nooit een optie geweest'
00.52VI Live: Brazilië op weg naar groepswinst, Saibari weer trefzeker voor Marokko
00.48VI Live: Saibari opnieuw belangrijk voor Marokko, Brazilië leidt tegen Schotland
00.45LIVE Transfers: Arsenal verlaagt vraagprijs Jesus, Man City dicht bij akkoord
00.41VI Live: Hakimi bezorgt Marokko gelijkmaker, Schotland prutst tegen Brazilië
00.35WK LIVE: Marokko en Brazilië winnen, twaalf landen geplaatst voor knock-outfase
00.30Tunesische bondscoach Renard somt de sterke punten van Oranje op
00.30Oranje treft bij groepswinst Marokko, dat achter Brazilië eindigt in Groep C
00.27VI Live: Schotland prutst tegen Brazilië, Marokko jaagt op gelijkmaker tegen Haïti
00.26VI Live: Koeman over uitspraken Frenkie en meer van de persconferentie
00.25VI Oranje Podcast: 'Koeman kiest voor Brobbey als eerste spits'
Resultaten x
Binnenland
Foto:

Gertjan Verbeek: "Feyenoord kansloos in titelrace, Ajax met overmacht kampioen"

Gertjan Verbeek verwacht geen spannende titelstrijd dit seizoen in de Eredivisie. De ex-trainer van Feyenoord voorspelt dat Ajax met aanwinsten Dusan Tadic en Daley Blind zonder veel moeite de landstitel gaat winnen. De Deventenaar ziet geen prominente rol voor Feyenoord in de strijd om het landskampioenschap.
03-08-2018 08:00 door

Verbeek (56) is dit seizoen weer werkzaam als analist, nadat hij vorig seizoen werd ontslagen als trainer bij FC Twente. Hij verwacht dat Ajax dit seizoen overtuigend kampioen gaat worden. "Gezien de uitgaven op de transfermarkt moet dat ook", zegt Verbeek tegen ELF Voetbal. "Ajax heeft een geweldige selectie, zeker nu met Blind en Tadic erbij. Ze hebben een goede mix van talent en ervaren jongens, met ook nog Schöne en Huntelaar erbij. Wat mij betreft is de titelstrijd een uitgemaakte zaak: Ajax wordt kampioen, met overmacht. Misschien dat PSV een klein beetje gaat meedoen, maar Feyenoord komt er bij lange na niet aan. Feyenoord is kansloos in de titelrace en moet strijden voor the best of the rest. Ik zie ze ook niet de Johan Cruijff Schaal winnen bij PSV."

"Bij Ajax en PSV staat gewoonweg meer kwaliteit op het veld dan bij Feyenoord. Bij Feyenoord heb je ook vooral jongens die de bal altijd maar in de voeten willen hebben: Berghuis, Larsson, Van Persie, Jörgensen. Er zit weinig verrassing en variatie in het spel. Ook vanaf het middenveld. En de verdediging vind ik kwetsbaar. De vraag is ook hoe fit Van Persie nog is. Hij kan nog altijd waanzinnig voetballen, dat hebben we met momenten gezien vorig seizoen, maar vooral als invaller. Kan zijn lichaam het nog aan? Ajax en PSV hebben een veel bredere selectie dan Feyenoord", aldus Verbeek, in het seizoen 2008/09 trainer bij Feyenoord.

Over de komst van Jordy Clasie is Verbeek niet heel enthousiast. "Een paar jaar geleden was hij nog een potentiële vaste kracht voor het Nederlands elftal, maar de laatste jaren hebben we hem niet meer gezien. Bij Southampton liep het niet en ook bij Club Brugge was hij geen basiskracht. En nu moet hij als leider Feyenoord naar prijzen leiden? Nee, dat zie ik niet voor me. Een speler komt ook heel anders binnen bij een club en in een kleedkamer als je succesvol bent geweest dan wanneer je tijden bijna niet hebt gespeeld. Je moet je eerst weer bewijzen. Ook voor je medespelers. El Ahmadi had aanzien als leider, doordat hij op het veld het spelritme bepaalde bij Feyenoord. Ze gaan hem echt missen dit seizoen."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.