Laatste nieuws
07.05De transferzomer van Cambuur: miljoenenklappers, maar veel werk aan de winkel
07.00Van Schaik waarschuwt NEC-fans voor transferzomer: 'Verwacht geen gekke dingen'
07.00Eenhoorn gaat de grenzen verleggen bij Feyenoord
06.00Vreemde eend Arteta en rake corners maken 'Boring Arsenal' na 22 jaar weer kampioen
00.25'Woedende Southampton-spelers overwegen juridische stappen tegen eigen club'
00.15Kraay Jr. stopte carrière na megacheque van De Mol: 'Niet lang over nagedacht...'

Gisteren

23.50Johan Derksen clasht met Chris Woerts in Vandaag Inside: 'Dat is onzin!'
23.49Groot titelfeest bij stadion van Arsenal, felicitaties stromen binnen
23.48Arsenal-spelers vieren uitbundig het kampioenschap met zijn allen
23.46Dolblije Arsenal-spelers en fans vieren eerste titel in 22 jaar
23.45Tottenham tot laatste speeldag in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea
23.30Guardiola feliciteert Arsenal en gaat in op toekomst bij Man City
23.20Spurs krijgt pijnlijke dreun in derby: laatste speelronde moet uitkomst bieden
23.20Oranje verrast: nóg een oefenwedstrijd tegen Oezbekistan
23.12VI Live: Arsenal-spelers vieren kampioenschap met zijn allen
23.12'Sensationele' Hato imponeert bij Chelsea: 'Geef Ajax nog veertig miljoen'
23.08Tottenham bibbert na derbyverlies: degradatiespook waart rond voor slotduel
23.05'Veel interesse in Volendam-spelmaker: Deense kampioen al concreet'
23.00Lange wachten Arsenal is voorbij: Gunners kampioen na remise van City
23.00Arsenal voor het eerst sinds 2004 kampioen na gelijkspel Manchester City
22.55Johan Derksen erkent fout: 'Wij hebben journalistiek grote fouten gemaakt’
22.40Zo speelt het Arsenal van Mikel Arteta
22.30Feyenoord komend seizoen met vijf sponsoren op tenue na nieuwe deal
22.29Lange wachten voorbij: Arsenal na 22 jaar weer kampioen van Engeland
22.26VI Live: Tottenham op achterstand op Stamford Bridge
22.25FC Utrecht deelt standpunt rond play-offs: 'Spelen eerst andere wedstrijd'
22.23VI Live: Haaland laat Arsenal-fans bibberen in slotsecondes
22.23Arsenal zeker van landstitel door puntenverlies City bij Bournemouth
22.20Van Hanegem deelt Mourinho-anekdote: 'Hij wist zeker wie ik was'
22.13Slecht nieuws voor Spanje: Fermín lijkt WK te moeten missen na operatie
22.05Weinig interesse onder Ajax-fans voor duel met Groningen in Volendam
21.39VI Live: Arsenal virtueel kampioen, Tottenham in de penarie
21.30'Powerhouse' Saibari moet PSV-recordtransfer worden: 'Zestig miljoen!'
21.27FIFA verkoopt tv-rechten WK in China, gesprekken met India lopen
21.25Southampton na spionage uit finale play-offs Premier League gehaald
Resultaten x
Binnenland
Foto:

Deze leuke wedstrijden helpen je door aanstaande week heen

Het eerste voetbalweekend zit er zo goed als op, maar voorlopig hoeft de voetballiefhebber niet te treuren. Komende week zijn er namelijk weer voldoende leuke wedstrijden. ELF Voetbal zet ze voor je op een rijtje, zodat je niets hoeft te missen!
12-08-2018 22:00 door Bob van Dijk

Maandag: Esbjerg fB nog zonder Van der Vaart 

De Keuken Kampioen Divisie is nog niet van start gegaan en dus is het komende week nog rustig op de maandagavond. Toch hebben we twee interessante wedstrijden weten te vinden. Zo speelt het Esbjerg fB van Rafael van der Vaart in eigen stadion tegen SønderjyskE (19:00u). De oud-speler van onder meer AFC Ajax en Real Madrid zal echter nog niet van de partij zijn maandagavond. Op de website van Esbjerg fB zegt trainer John Lammers dat Van der Vaart nog wat tijd nodig heeft.

Liefhebbers van de Bundesliga moeten nog even geduld hebben. Dat betekent overigens niet dat er geen wedstrijden worden gespeeld in Duitsland. De 2. Bundesliga is al in volle gang en natuurlijk is degradant 1. FC Köln een van de favorieten voor het kampioenschap op het tweede niveau van Duitsland. Maandagavond wordt de tweede competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. In eigen stadion speelt 1. FC Köln om 20:30u tegen 1. FC Union Berlin.

Dinsdag: AFC Ajax moet aan de bak tegen Standard Luik

AFC Ajax moet dinsdagavond (20:30u) proberen de volgende voorronde van de Champions League te bereiken. De Amsterdammers spelen dan in de Johan Cruijff ArenA tegen Standard Luik. De heenwedstrijd eindigde eerder deze week in 2-2. AFC Ajax kende echter geen goede generale voor de wedstrijd in Amsterdam. In eigen stadion bleef de ploeg van trainer Erik ten Hag tegen Heracles Almelo steken op 1-1. Ook tegenstander Standard Luik speelde gelijk in de competitie (0-0 tegen Cercle Brugge).

Wie geen zien heeft om AFC Ajax in actie te zien, kan altijd inschakelen bij een andere leuke wedstrijd. In de derde voorronde van de Champions League neemt Fenerbahce SK het in Istanbul op tegen SL Benfica. De ploeg van trainer Phillip Cocu moet in het eigen Sükrü Saracoglustadion de eerdere nederlaag zien weg te poetsen. De heenwedstrijd in Portugal eindigde namelijk in een 1-0 overwinning voor SL Benfica. De aftrap in Turkije is om 20:00u.

Woensdag: Europese Super Cup levert kraker op

De Primera División begint volgende week pas, maar nu al maken twee Spaanse grootmachten zich op voor hun eerste ontmoeting. In de strijd om de Europese Super Cup speelt Real Madrid woensdagavond om 21:00u tegen stadgenoot Atlético Madrid. Real wist vorig seizoen de Champions League te winnen, terwijl Atlético er vandoor ging met de Europa League. Thibaut Courtois speelde in het verleden bij Atlético, maar kan woensdag debuteren namens Real.

Donderdag: Feyenoord en Vitesse moeten hopen op wonder

Het is niet best gesteld met de Nederlandse ploegen in de Europa League. AZ Alkmaar werd eerder al uitgeschakeld en Feyenoord lijkt er donderdagavond ook uit de vliegen. De Rotterdammers verloren afgelopen donderdag in Slowakije met 4-0 van AS Trencín en moeten in de Kuip (20:30u) dus voor een ruime overwinning gaan zorgen. De wedstrijd tegen De Graafschap leverde ook niet bepaald veel vertrouwen op. Op De Vijverberg verloor Feyenoord zondag met 2-0.

Ook Vitesse heeft een niet al te beste uitgangspositie voor de return in de derde voorronde van de Europa League. De Arnhemmers speelden donderdag een prima wedstrijd tegen FC Basel, maar gingen in de slotfase toch met 0-1 ten onder. Nota bene oud-Vitessenaar Ricky van Wolfswinkel zorgde voor de enige treffer. Donderdagavond moet Vitesse voor een verrassing zorgen in Zwitserland. Om 20:00u wordt er afgetrapt in het St. Jakob-Park.

 




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.