Laatste nieuws
15.10Dure misstap Tottenham: degradatiestreep komt weer akelig dichtbij
15.05'Sparta ziet in succesvolle Eredivisie-coach nog altijd alternatief voor Meijer'
15.05Lucius: 'Iedereen bij PSV gaat er vanuit dat hij volgend seizoen nog van ons is'
15.05Ajax-fans komen op voor droge periode Dolberg: 'Daar kan hij niets aan doen'
14.50'Oude club Weghorst op pole position voor hereniging na forse salarisaanbieding'
14.35Update: Dortmund laat Doekhi links liggen en presenteert Franse verdediger
14.30Vijf maanden zonder bal, nu floreren in de Eredivisie: de opmars van Ogidi Nwankwo
14.27Ontspoorde derby in Tsjechië levert megaboete en reglementaire nederlaag op
14.20'Liverpool en Slot laten oog vallen op duo van Monaco: miljoenenbedrag nodig'
14.20Van Hanegem ziet duidelijk verschil tussen Feyenoord en AZ: 'Dat is zo raar'
14.15Sparta spreekt met Meijer, Den Uil blijft ook alternatief voor Simonis
14.12'Sparta schakelt door na afhaken Simonis, ex-assistent van Ten Hag nu in beeld'
14.00VP-voetbalkantine: 'Het is beter voor Ajax als Beuker én De Jong vertrekken'
13.58'Terugkeer bij jeugdliefde: Sergio Ramos gaat Sevilla kopen'
13.48Flick bevestigt contractverlenging bij Barcelona
13.47'Open gesprek' tussen Cruijff en Ajax-routinier: 'In principe wil ik blijven'
13.46Van Haaland tot Yamal en Ueda: alle topscorers en assistkoningen op rij
13.35Cambuur presenteert eerste zomeraanwinst: 'Hij past uitstekend bij de club'
13.35FCUpdate in het kort: Succestrainer Flick langer door bij Barcelona
13.35Everse vreest einde loopbaan Sterling
13.33Kieft spot Oranje-probleem: 'Daar moet het gebeuren, daar win je toernooien mee'
13.30Ideale match voor Veerman getipt: 'Fantastische club, mooi project'
13.29Makkelijk scorend AZ-talent krijgt kans bij Hongarije
13.28FCUpdate in het kort: Succestrainer Flick langer door bij Barcelona
13.23Beuker én De Jong op gesprek bij Club Brugge
13.15'Dortmund-ster wil vertrekken, interesse van Milan, Tottenham en Fenerbahçe'
13.11Ranieri emotioneel na degradatie van 'zijn' Leicester City
13.10Ajax moet vrezen: dit is het virtuele schema voor play-offs om Europees voetbal
13.08Feyenoord ziet in Buffel nieuwe trainer beloften
13.05'Curaçao toch met Advocaat als bondscoach naar WK', Rutten trekt zich terug
13.01Klaassen hoorde niks van Koeman: "Heb mijn vakantie al geboekt"
12.57Clasie niet bezig met romantische terugkeer
12.55'Invloed van Advocaat bij Feyenoord is gigantisch geweest, totaal ander voetbal'
12.54Kieft vreest voor 'vreselijk' Ajax: 'Je moet ze echt weg zien te krijgen'
12.54'Real Madrid bereikt akkoord met Mourinho'
Resultaten x
Binnenland
Foto:

Interview Frenk Keukens: ‘Als de trainer na een jaar nog twijfelt, is het beter te vertrekken’

Frenk Keukens (23) ging in de zomer van 2017 vol goede moed een profavontuur aan bij FC Oss. De rechtsback kwam mede door blessureleed tot slechts één competitiewedstrijd. Na een jaar keerde hij op huurbasis terug op het oude nest. “De keuze voor De Treffers was niet moeilijk.”
28-09-2018 17:03 door Tim Beck

Op de vraag of Keukens zichzelf iets kwalijk neemt na het jaartje in de Jupiler League, is hij duidelijk. “Nee, absoluut niet, want ik weet van mezelf dat ik elke dag honderd procent heb gegeven. Dat vertelde de trainer me ook. Hij wist alleen niet of ik het zou gaan redden als prof. Als de trainer na een jaar nog twijfelt, dan is het simpelweg beter om te vertrekken. Ik begon nog met goede intenties aan dit seizoen, maar ik merkte direct dat ik weinig speeltijd zou gaan krijgen. Zelfs in de oefenwedstrijden speelde ik minder dan de rest.”

De aanvallend ingestelde vleugelverdediger koos voor zekerheid en verbond zich voor een jaar aan de club die hij een seizoen eerder nog verliet: De Treffers. “Er waren geen concrete andere opties, dus was de keuze heel makkelijk. Op een paar andere selectiespelers na is er weinig veranderd. Ik ben ook altijd verbonden gebleven. Ik ging vorig seizoen regelmatig kijken, ook omdat er met Nick de Bondt en Coen Maertzdorf nog twee van mijn beste vrienden speelden. Dus ik maakte zo nu en dan ook een praatje met bestuursleden en de trainer.”

Wedstrijdritme

Hoe FC Oss de toekomst van Keukens ziet, weet hij naar eigen zeggen niet. Maar als hij realistisch is, dan denkt hij niet dat de Brabantse club met hem verder wil na deze jaargang. “Als je in het eerste jaar niet veel aan spelen toekomt en het tweede jaar verhuurd mag worden, denk ik niet dat ze er een derde jaar aan zullen vastplakken. Mocht er volgend jaar nog een profclub komen, wil ik het wel nog een keer proberen. Wordt het De Treffers of een andere amateurclub, dan ga ik op zoek naar een baan die goed valt te combineren met amateurvoetbal.”

Keukens leeft in het moment en denkt nog niet te veel na over wat komen gaat. Presteren met De Treffers staat de komende weken op de eerste plaats. “Ik heb het afgelopen jaar elke dag getraind, waardoor ik merk dat mijn basistechniek beter is geworden. In mijn ogen deed ik na een halfjaar niet meer onder voor andere spelers van FC Oss. Van zo’n jaar word je nooit slechter, maar je moet het wel in de wedstrijden kunnen laten zien. De eerste duels bij De Treffers merkte ik dat ik nog ritme miste. Nu voelt het weer goed en kan ik blijven opkomen, veel energie in mijn spel leggen en duels winnen.”

Foto:
In het shirt van FC Oss

Assistent-trainer Leuth

Afgelopen seizoen beleefde De Treffers een lastig jaar. Ook nu staan de Groesbeekers er nog niet heel florrissant voor. “Maar met deze selectie moeten we voor het linkerrijtje gaan. Dat moet een club als De Treffers namelijk altijd. Daarvoor moeten we wel constanter worden. We zijn niet het enige team in de Tweede Divisie dat daar last van heeft. Zelf hoop ik mijn stempel te kunnen drukken op het spel. Als ik goed presteer, verwacht ik wel dat er weer clubs voor me gaan komen.”

Met een diploma commerciële marketing op zak kan Keukens zich gaan richten op een maatschappelijke loopbaan, maar het is nu dus nog voetbal wat de klok slaat. “Momenteel doe ik nog niet veel buiten het voetbal. Op woensdagochtend werk ik met een paar jongens met Arno Arts aan mijn techniek, puur voor mezelf. Ik wilde daarnaast ook een trainerscursus starten, maar dat viel niet te combineren met voetballen bij De Treffers. Ik steek wel al tijd in het trainersvak, want ik ben assistent-trainer bij VVLK, een vijfdeklasser uit mijn dorp Leuth.”




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.