Laatste nieuws
09.08Teruglezen: zo knokte PSV zich in blessuretijd naar zege op FC Utrecht
09.07'Het WK met Oranje valt in m'n vakantie, maar ik heb een annuleringsverzekering'
09.05Waarom García Konadu boven Dolberg bracht tegen FC Twente
09.00Ismael Saibari, de man van minimaal 60 miljoen?
08.57Nervositeit bij Arsenal op pijnlijke avond: 'Te veel koks in de keuken'
08.44Zien: Lionel Messi schrijft met uitgerekend een kopbal geschiedenis voor Miami
08.38Messi schrijft met zeldzame kopbal geschiedenis voor Inter Miami
08.37PSV kan kampioen worden, maar Bosz heeft andere plannen: 'Ga daarnaartoe'
08.37Van den Brom en Van Rooij dolblij na zege op Ajax: 'Echt een fantastisch team'
08.24Berghuis dolt met pers ondanks nederlaag van Ajax: 'Dat zijn niet mijn woorden'
08.22'Klasse apart' bij PSV en felle kritiek op één man bij Ajax: dit schrijft de pers
08.20Berghuis legt de vinger haarfijn op de zere plek bij ploeterend Ajax
08.15VI Live: dag start met IJsselderby, kraker in Italië
08.00Comeback met een nieuwe nier: 'Tweede kans in het leven gekregen'
07.39Complete verbazing in Ajax-kamp: 'De vijfde plaats? Het is eigenlijk ongelooflijk'
07.37García opvallend kortaf over Ajax-spits: 'Hij heeft andere kwaliteiten'
07.30VI Live: FC Volendam kan PSV helpen tegen Feyenoord
07.22Belangrijke Ajax-speler neemt het op voor Gloukh: 'Goede voetballer, maar...'
07.18Hoofdrolspeler van Ajax weigert ESPN te woord te staan na nederlaag tegen Twente
07.06Berghuis en García loven Twente na Ajax-zeperd: 'Beste Eredivisie-team van 2026'
06.16Cruciaal duel in vrouweneredivisie: PSV heeft fitte voorhoede, Ajax gretige jonkies
06.15Tegenvallende Sterling moet zich nu laten zien bij Feyenoord: kan hij het nog?
06.00Toen Ronald Koeman toeleefde naar zijn laatste WK als speler
01.10Telstar verliest thuis van FC Groningen, trainer Correia in beeld bij FC Utrecht
00.57Berghuis trekt pijnlijke conclusie over dolend Ajax: 'De basis niet goed genoeg'
00.45García: 'Ik ben dit seizoen al de derde coach, dan is er iets mis'
00.35Champions League ver weg voor Ajax na thuisnederlaag tegen Twente
00.07Ondertussen in Portugal: uitzinnige Farioli sprint het veld in
00.02Ajax heeft 25 punten minder dan vorig seizoen na 29 duels
00.02Steur laakt communicatie bij Ajax: 'Dan krijg je een domino-effect'

Gisteren

23.59García ziet Ajax 'geen normale wedstrijd' spelen: 'Dan wordt het moeilijk'
23.54Ontlading bij Van den Brom: 'Wij hebben gewoon een fantastisch team'
23.46RC Lens laat het liggen in strijd om Ligue 1-titel
23.43Nederlands getint Famalicão bezorgt Porto en Farioli flinke kater
23.43Berghuis hard over Ajax: 'We verdienen het niet, de basis is niet goed genoeg'
Resultaten x
Binnenland
Foto:

Met Ajax en PSV in de Champions League; deze wedstrijden helpen je door de week

Het voetbalweekend zit er bijna op, maar natuurlijk hoeven de liefhebbers onder ons niet te treuren. Van maandag tot en met donderdag staat er weer een groot aantal heerlijke wedstrijden op de planning. ELF Voetbal zet ze alvast voor je op een rijtje!
25-11-2018 21:00 door Bob van Dijk

Maandag: Voorgerechtjes uit heel Europa

Voordat we kunnen beginnen aan de Champions League en Europa League moeten we de maandagavond zien door te komen. Dat lijkt overigens geen enkel probleem te worden. Op verschillende Europese velden wordt gewoon gevoetbald. Zo spelen de Engelse laagvliegers Burnley en Newcastle United tegen elkaar (21:00u) in de Premier League en brengt Celta de Vigo een bezoekje aan Real Sociedad (21:00u) in de Primera División. Cagliari ontmoet Torino (20:30u) in de Italiaanse Serie A.

Ook in Nederland zit men niet stil. In de Keuken Kampioen Divisie is het razend spannend en FC Twente weet dat er drie punten moeten worden gepakt op bezoek bij Jong AZ Alkmaar (20:00u). De ploeg uit Enschede hoopt namelijk op aansluiting bij de top van de competitie. Tot slot kunnen liefhebbers van de Turkse Süper Lig genieten van de verrassende koploper. Het Istanbul Basaksehir van Eljero Elia speelt uit tegen Göztepe SK (18:00u).

Dinsdag: Ajax op bezoek bij AEK Athene

In de competitie moet Ajax nog altijd genoegen nemen met de tweede plek achter PSV. De Champions League blijkt echter ook een mooie krachtmeting voor de Amsterdammers. Na vier wedstrijden heeft Ajax acht punten behaald en zodoende is een punt op bezoek bij AEK Athene voldoende voor overwintering in de Champions League. De grootmacht uit Griekenland pakte nog geen enkel punt en ging eerder in Amsterdam met 3-0 onderuit. AEK Athene en Ajax trappen om 18:55u af in de Griekse hoofdstad.

Voor achtervolger Benfica wacht in dezelfde groep E een lastige uitwedstrijd tegen Bayern München (21:00u). Eerder al hebben CSKA Moskou en Viktoria Pilsen afgetrapt in groep G (18:55u), waar AS Roma en Real Madrid elkaar ook ontmoeten (21:00u). De overige wedstrijden beginnen ook op dat tijdstip. Hoffenheim ontvangt Sjachtar Donetsk, terwijl Manchester City een bezoek brengt aan Olympique Lyon. Juventus neemt het thuis op tegen Valencia en Young Boys wil stunten bij Manchester United.

Woensdag: PSV ontvangt FC Barcelona in Eindhoven

In de ijzersterke groep B pakte PSV tot op heden een puntje. Woensdagavond (21:00u) hoopt de ploeg van trainer Mark van Bommel voor een sensatie te zorgen door FC Barcelona in Eindhoven te verslaan. PSV kan nog een ticket voor de Europa League bemachtingen, maar dan moeten er wel punten worden gepakt tegen de Catalaanse grootmacht. Eerder gingen de Eindhovenaren in Camp Nou hard met 4-0 onderuit. Tottenham Hotspur krijgt bezoek van Internazionale.

Het Nederlands getinte Club Brugge staat knap derde in groep A en speelt woensdag in Duitsland tegen Borussia Dortmund (21:00u). Eerder speelt het teleurstellende AS Monaco op Spaanse bodem tegen Atlético Madrid (18:55u). Paris Saint-Germain en Liverpool spelen in groep C een zeer belangrijk duel in de strijd om overwintering, waar ook het tegen Rode Ster Belgrado spelende SSC Napoli op aast. Tot slot ontmoet Lokomotiv Moskou Galatasaray en speelt FC Porto thuis tegen Schalke 04.

Donderdag: Europa League vol Nederlanders

Omdat ploegen als Feyenoord, Vitesse en AZ Alkmaar niet in de Europa League spelen, besluiten veel mensen dit toernooi links te laten liggen. Toch is het altijd leuk om Nederlandse voetballers te zien spelen op dit toneel. Donderdagavond hoopt weer een groot aantal Nederlanders op succes in de Europa League. Zo is Erwin Koeman bij Fenerbahce goed bezig en moet ook Dinamo Zagreb aan de zegekar gebonden worden. Marcel Keizer kan zich bij Sporting CP direct verzekeren van de volgende ronde als er wordt gewonnen op bezoek bij Qarabag FK.

In groep H stelt het Olympique Marseille van Kevin Strootman zeer teleur. Tegen Eintracht Frankfurt moet de eer voor eigen publiek worden gered, maar dat zullen Jetro Willems en Jonathan de Guzman willen voorkomen. Jeremain Lens en Ryan Babel moeten met Besiktas aan de bak tegen Sarpsborg, want de Turkse topclub staat na vier wedstrijden op de vierde plek. Voor Quincy Promes lonkt speeltijd bij Sevilla, dat op bezoek gaat bij Standard Luik.

Foto:




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.