Laatste nieuws
16.10'Selectie Manchester United helemaal klaar met kritiek van clubicoon Paul Scholes'
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
12.25Zijn Perisic en Mauro inzetbaar tegen Atlético Madrid? 'Dat gaat goed'
12.05Scheidsrechters in Champions League aangesteld: PSV kan rekenen op ervaren arbiter
Resultaten x
Binnenland

Opvallend: AZ won dit seizoen nooit na interlands

De interlandperiode is voorbij en dus gaat de Eredivisie dit weekend eindelijk weer verder. Bij AZ zullen ze toch een beetje gespannen zijn voor het duel met zaterdag tegen FC Groningen, de Alkmaarders wonnen dit seizoen namelijk nooit na de interlandperiode. Een overzicht.
29-03-2019 14:30 door Krist Stoelwinder

AZ - Feyenoord (1-1)

In een duel met Feyenoord kun je natuurlijk punten verspelen, maar het hielp ook niet mee dat negen basisspelers 1,5 week ontbraken op de training vanwege interlandverplichtingen. Het ging om Jonas Svensson, Fredrik Midtsjo, Bjorn Johnsen, Guus Til, Teun Koopmeiners, Thomas Ouwejan, Oussama Idrissi, Albert Gudmundsson en Pantelis Hatzidiakos. Maar ze waren er tegen Feyenoord gewoon bij en begonnen erg goed aan het duel. Gudmundsson zette de thuisploeg al na vijf minuten op voorsprong. Het publiek naar een gelijkwaardige en spannende wedstrijd en zag Steven Berghuis vlak voor rust gelijk maken. Na een uur was de pijp bij beide teams leeg door de interlands en dus namen de ploegen genoegen met een remise. Wat na afloop vooral onthouden werd was de vreselijke blessure die Myron Boadu had opgelopen.

FC Utrecht - AZ (2-1)

Ruim een maand later waren er weer interlandverplichtingen.  Nadat het Nederlands Elftal een opzienbarende 3-0 overwinning had geboekt tegen Duitland speelde AZ de lastige uitwedstrijd bij FC Utrecht. Opnieuw kwam AZ vroeg op voorsprong, ditmaal was het Johnsen die al na twee minuten een treffer maakte. Urby Emanuelson kon binnentikken na een goede actie en dito voorzet van Gyrano Kerk. In tegenstelling tot Feyenoord namen de Domstedelingen vervolgens niet genoegen met een punt. FC Utrecht bleef de aanval zoeken en werd daar vlak voor tijd fortuinlijk door beloond. Ricardo van Rhijn schoot een voorzet van Sean Klaiber op onverklaarbare wijze in eigen doel in de 87e minuut.

VVV-Venlo - AZ (2-2)

Vlak voordat de winter in Nederland aanbrak speelde AZ op 25 november uit tegen VVV-Venlo. Op een vreselijk koude avond begon AZ goed in De Koel. Teun Koopmeiners schoot na zeven minuut de openingstreffer via een strafschop tegen de touwen.Acht minuten later verdubbelde Idrissi de voorsprong. De ploeg van John van den Brom leek een makkelijke avond tegemoet te gaan, want na een klein half uur voetbalden heerste het en was er geen vuiltje aan de lucht. Maar toen maakte Peniel Mlapa redelijk uit het niets de aansluitingstreffer. Het gaf de spelers van VVV-Venlo hoop, maar AZ leek het vol te houden. Maar in de slotfase liep het duel helemaal uit de hand. Peter van Ooijen kreeg een rode kaart voor een keiharde charge op Adam Maher en in de 93e minuut schoot Patrick Joosten de gelijkmaker tegen de touwen. Opnieuw puntenverlies voor AZ.

 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.