Laatste nieuws
08.38Messi schrijft met zeldzame kopbal geschiedenis voor Inter Miami
08.37PSV kan kampioen worden, maar Bosz heeft andere plannen: 'Ga daarnaartoe'
08.37Van den Brom en Van Rooij dolblij na zege op Ajax: 'Echt een fantastisch team'
08.24Berghuis dolt met pers ondanks nederlaag van Ajax: 'Dat zijn niet mijn woorden'
08.22'Klasse apart' bij PSV en felle kritiek op één man bij Ajax: dit schrijft de pers
08.20Berghuis legt de vinger haarfijn op de zere plek bij ploeterend Ajax
08.15VI Live: dag start met IJsselderby, kraker in Italië
08.00Comeback met een nieuwe nier: 'Tweede kans in het leven gekregen'
07.39Complete verbazing in Ajax-kamp: 'De vijfde plaats? Het is eigenlijk ongelooflijk'
07.37García opvallend kortaf over Ajax-spits: 'Hij heeft andere kwaliteiten'
07.30VI Live: FC Volendam kan PSV helpen tegen Feyenoord
07.22Belangrijke Ajax-speler neemt het op voor Gloukh: 'Goede voetballer, maar...'
07.18Hoofdrolspeler van Ajax weigert ESPN te woord te staan na nederlaag tegen Twente
07.06Berghuis en García loven Twente na Ajax-zeperd: 'Beste Eredivisie-team van 2026'
06.16Cruciaal duel in vrouweneredivisie: PSV heeft fitte voorhoede, Ajax gretige jonkies
06.15Tegenvallende Sterling moet zich nu laten zien bij Feyenoord: kan hij het nog?
06.00Toen Ronald Koeman toeleefde naar zijn laatste WK als speler
01.10Telstar verliest thuis van FC Groningen, trainer Correia in beeld bij FC Utrecht
00.57Berghuis trekt pijnlijke conclusie over dolend Ajax: 'De basis niet goed genoeg'
00.45García: 'Ik ben dit seizoen al de derde coach, dan is er iets mis'
00.35Champions League ver weg voor Ajax na thuisnederlaag tegen Twente
00.07Ondertussen in Portugal: uitzinnige Farioli sprint het veld in
00.02Ajax heeft 25 punten minder dan vorig seizoen na 29 duels
00.02Steur laakt communicatie bij Ajax: 'Dan krijg je een domino-effect'

Gisteren

23.59García ziet Ajax 'geen normale wedstrijd' spelen: 'Dan wordt het moeilijk'
23.54Ontlading bij Van den Brom: 'Wij hebben gewoon een fantastisch team'
23.46RC Lens laat het liggen in strijd om Ligue 1-titel
23.43Nederlands getint Famalicão bezorgt Porto en Farioli flinke kater
23.43Berghuis hard over Ajax: 'We verdienen het niet, de basis is niet goed genoeg'
23.41Godts hard voor Ajax: 'Ongelooflijk waar we nu staan'
23.40City vernedert Liverpool in FA Cup (4-0), Southampton verrast Arsenal (2-1)
23.37VI Live: Farioli moet flinke domper slikken met Porto
23.35Gefrustreerde Ajax-fans zijn er helemaal klaar mee: 'De totale afgrond'
23.30Berghuis trekt met ingehouden woede pijnlijke conclusie over Ajax
23.28Kwakman wijst dissonanten aan bij Ajax: 'Zij zijn alleen maar met zichzelf bezig'
Resultaten x
Binnenland
Foto:

Even voorstellen: Ajax-target Reinier

Bekijk hier de voorbeschouwingen (met gratis wedtips) van de experts van Voetbalwedden.net voor de komende voetbalwedstrijden voor de Eredivisie, Champions League en meer!

Er wordt van alle kanten aan Flamengo-middenvelder Reinier getrokken. De aanvallend ingestelde middenvelder stond al in de belangstelling van Everton, FC Barcelona, Internazionale en PSG, maar kan nu ook van Amsterdamse interesse genieten. Volgens La Gazzetta dello Sport heeft het zeventienjarige talent zich in de kijker van Marc Overmars gespeeld.

17-11-2019 11:59 door Thijs de Bruijn

Goedkoop is het Braziliaanse talent niet. Ajax zou zo'n veertig miljoen euro over hebben voor Reinier Jesus Carvalho en kan daarmee zijn transferrecord met ruim twintig miljoen euro verbeteren. De concurrentie is echter hevig.

Paspoort

Naam: Reinier Jesus Carvalho

Club: Flamengo

Positie: Aanvallende middenvelder, linksbuiten

Geboren: 19 januari 2002 (17 jaar), Brasília

Nationaliteit: Brazilië

Voet: Rechts

Lengte: 1,85 meter

Foto:

17-jarige debutant

De afgelopen jaren maakten heel wat jonge Brazilianen de overstap naar Europa. Het grootste deel van deze spelers had nog niet eens een volledig seizoen als basisspeler in de Braziliaanse competitie achter de rug. Zo werd David Neres opgepikt door Ajax, haalde AC Milan Lucas Paquetá en versterkte Real Madrid zich met Vinícius Júnior en Rodrygo. Toch vallen deze Braziliaanse talenten, ondanks hun geringe ervaring, vaak niet tegen. Zo scoorde Rodrygo onlangs op achttienjarige leeftijd een hattrick in de Champions League en hebben Paquetá, Neres en Juniór inmiddels gedebuteerd in de nationale ploeg.

Reinier lijkt weer exact zo'n zelfde talent. De middenvelder maakte in juli van dit jaargang zijn debuut in de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse Champions League, en sindsdien is het hard gegaan. Reinier fungeerde in de opvolgende maanden als invaller, maar inmiddels is hij op zeventienjarige leeftijd al een basisspeler bij de Braziliaanse koploper Flamengo uit Rio de Janeiro.

Tot dusver kwam Reinier twaalf keer in actie, het grootste deel van deze wedstrijden speelde hij als invaller. Desondanks scoorde de Braziliaan vier keer en gaf hij een assist. Het bleek genoeg om de gehele Europese top miljoenenbedragen te laten betalen. Een vertrek in de winter voor een monsterbedrag lijkt onvermijdelijk. En dat na twaalf gespeelde wedstrijden.

Foto:

De nieuwe Kaka

Net zoals dat bij veel andere talenten gebeurd, moet Reinier vergeleken worden met een andere speler. In eigen land wordt de middenvelder de nieuwe Kaka genoemd. Dit vanwege zijn positie, maar ook vanwege zijn speelstijl. 

Reinier is net als zijn landgenoot een echte baltovenaar. De jongeling heeft een fantastische dribbel in huis. Met heel snel voetenwerk kan de rechtspoot op hoge snelheid zijn tegenstanders beduusd achterlaten. Ook in de kleine ruimte weet hij vaak een uitweg te vinden.

Vaak zie je bij jonge spelers die goed kunnen dribbelen dat het eindproduct ontbreekt. Ze lopen zich uiteindelijk vast, hebben geen goed schot of zijn slecht in het maken van beslissingen. Reinier bewees tot dusver echter dat ook het maken van doelpunten hem ook vrij gemakkelijk afgaat. Als middenvelder wist hij immers al vier keer in de Braziliaanse competitie te scoren. Maar ook in de beloftenteams liet hij al zien een echte doelpuntenmaker te zijn. Onderstaande video vat de speelstijl van Rienier goed samen.

 

 

Nationale ploeg

Ook bij de nationale beloftenploegen bleek Reinier een ware parel. Alhoewel hij op dit moment niet deelneemt aan het WK Onder 17 wegens zijn verplichtingen voor zijn werkgever, kreeg hij eerder al de aanvoerdersband om de arm geschoven bij het talentvolle elftal van Brazilië onder 17. Ook hier gaf hij op het veld zijn visitekaartje al af. In tien duels was Reinier vijf keer trefzeker.

 

 

 

 




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.