Laatste nieuws
20.08Perez springt in de bres voor Van Persie: 'Hij is echt een trainerstalent'
20.00Live Transfers: AC Milan wil ervaren spits als vervanger van geblesseerde Giménez
20.00Praat mee op VP: Manchester United - AFC Bournemouth
19.47Excelsior Maassluis - Ajax 'risicowedstrijd': 'Het blijft regio Rotterdam'
19.45'Feyenoord durft verantwoordelijkheid voor ontslag Van Persie niet te nemen'
19.45Praat mee op VP: AS Roma - Como
19.28Kersvers kampioen Inter Miami vindt opvolger stoppende Alba in Spanje
19.20'Manchester City wil Slot en Liverpool aftroeven in strijd om gewilde verdediger'
19.20Terry kampte met mentale klachten na CL-finale: 'Ging van alles door mijn hoofd'
19.05Driessen kraakt Feyenoorder na Klassieker: 'Alleen maar negatief aan het coachen'
19.05Suriname verwacht groen licht: 'Speler met uitzonderlijke kwaliteiten'
19.00Buijs laakt Fortuna en prijst Ihattaren: 'Andere jongens ver onder zijn niveau'
19.00Vermoedelijke opstelling PSV
18.55Van Hanegem irriteert zich tijdens Klassieker: 'Zat heel Nederland op te wachten'
18.38Van der Gijp laakt Van Persie na Klassieker: 'Of hij kraamt onzin uit'
18.30Vermoedelijke opstelling PSV: Bosz geeft jeugd de kans in KNVB Beker
18.20Driessen ziet 'opvallende' actie Van Persie: 'Grim maakte er een bespreking van'
18.09'Einde kalenderjaar bij Feyenoord: liesblessure volgende issue voor Rotterdammers'
18.00Ajax-fans verbaasd door media-optreden Van Persie: 'Hij is gewoon niet geschikt'
17.43Mislintat ontslaat technisch directeur op dag één van nieuwe klus in Duitsland
17.40'Valente-light' breekt door bij Ajax: 'Hij voetbalt verschrikkelijk makkelijk'
17.21'Rotterdam haalt opgelucht adem: blessure uitblinker Valente lijkt mee te vallen'
17.20Zwakke punt Feyenoord tegen Ajax aangewezen: 'Hij was de enige die dat wel deed'
17.15Kik Pierie (25) keert eenmalig terug uit voetbalpensioen: 'Ik kon geen nee zeggen'
17.15'Zorgen voor Ten Cate: FIFA overweegt Suriname uit te sluiten voor play-offs WK'
17.00Transferoorlog aanstaande: Simeone wijst droomtarget aan bij Atlético Madrid
17.00VP-Voetbalkantine: 'Met Regeer heeft Ajax geen nieuwe nummer 6 nodig'
16.40Weet Ajax zijn vijfde zege op rij te boeken?
16.40Lege F-Side bevalt goed in Amsterdam: 'Wat een rust en gezelligheid'
16.40Tomiyasu gearriveerd in Amsterdam, dinsdag medische keuring
16.39Met welke basiself zou jij aftrappen in Rotterdam?
16.38KNVB zet Vos op bekerwedstrijd Ajax
16.30De Mos beoordeelt PSV: 'Alle complimenten zijn volkomen terecht, maar...'
16.16Must see: Bassey (ex-Ajax) gaat viraal in Engeland na bizarre actie voor Fulham
16.00Fans Ajax unaniem over Klassieker-ster: 'Komen heel wat miljoenen voor binnen'
Resultaten x
Binnenland

Hoe PEC Zwolle aan zijn slechtste seizoen sinds 2013 bezig is

Vind hier de beste Online casinos

Nu alle wedstrijden op de Eredivisiezondag geen doorgang vonden, was het hopen op vuurwerk op de zaterdagavond. Daarvan was in Waalwijk echter allesbehalve sprake. PEC Zwolle en RKC speelden een doodsaaie degradatiekraker. De eindstand? 0-0.

09-02-2020 09:04 door Thijs de Bruijn

De woorden van Bram van Polen tegenover RTV Oost spraken dan ook boekdelen. "Het was slecht, heel slecht. Ik vond het een heel matige wedstrijd. Ik verbaas me ook dat jullie hier nog zijn en niet weg zijn gegaan." Ook RKC Waalwijk kon geen geweldig spel op de mat leggen in een pover duel. "Het enige positieve dat wij hieruit kunnen halen is dat we de nul houden en een puntje pakken. Al was het een verschrikkelijke wedstrijd om naar te kijken, denk ik", gaf Bram van Polen aan.

Ongeslagen in 2020

Doordat PEC Zwolle de nul hield, was er na afloop toch nog iets om trots op te zijn. Na het 3-3 gelijkspel tegen FC Utrecht, de 0-0 tegen Willem II en de 1-0 overwinning op FC Groningen is de ploeg uit Zwolle nog altijd ongeslagen in 2020. Daarvoor  maakt de ploeg een hoop goed ten opzichte van de prestaties voor de winterstop. Er werd veel vaker verloren dan gewonnen.

Sombere vooruitzichten

De magere gelijkspelletjes in 2020 zijn echter niet genoeg om de degradatiezorgen te ontlopen. PEC Zwolle heeft slechts 22 punten en staat op de vijftiende plek. Hiermee staat de ploeg van John Stegeman op een zestiende plek en is degradatie verdacht dichtbij. VVV-Venlo staat zestiende met slechts één punt achterstand en ADO Den Haag, dat momenteel op directe degradatie staat, moet vijf punten goed maken. De ploeg van Alan Pardew heeft echter nog een punt te goed.

Doordat PEC Zwolle pas 22 punten heeft, is het bezig aan een van slechts seizoenen in de Eredivisie sinds de promotie van 2012. Alleen direct na de promotie naar de Eredivisie hadden de Zwollenaren na 22 duels minder punten dan nu. Destijds stond de teller op 21. In de drie opvolgende punten behaalde PEC na 22 duels respectievelijk 31, 39 en 29 punten. PEC werd vervolgens een stabiele middenmoter, maar beleeft dit seizoen een terugval.

Als PEC komende week opnieuw niet wint, kan er gesproken worden van de slechtse seizoensstart in Zwolle sinds de promotie naar de Eredivisie. PEC zal er dan ook alles aan doen om volgende week voor de drie punten te gaan. Makkelijk lijkt dat echter niet te gaan worden. De ploeg van Stegeman treft Feyenoord. Ook ontmoetingen met AZ en Vitesse staan in februari op het programma.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.