Laatste nieuws
09.45Hiddink ziet grote problemen bij Ajax: 'Het fundament is helemaal weggevaagd'
09.35Maduro ziet ook 'Grim-effect' bij Ajax: 'Het is wel een beetje zo'
09.1057-voudig Duits international mag transfervrij weg: 'Geen makkelijke jongen'
09.05De Boer geniet van Feyenoord-parel: 'Vind ik eigenlijk een Ajax-voetballer'
09.00Spelersbattle tussen Ajax en Feyenoord: 'De verschillen zijn wel een stuk kleiner'
08.55'Boca Juniors verrast met interesse in Gimenez: club wil oud-Feyenoorder huren'
08.38Ajax-aanwinst ontpopt zich tot publiekslieveling: 'Zij zijn de reden dat ik kwam'
08.25'Dominant' Feyenoord getipt voor Klassieker winst: 'Dan ga je de wedstrijd winnen'
08.20Jessey Sneijder volgt vader Wesley op met profdebuut: 'Heeft een appje gestuurd'
08.16Ajax-uitblinker Godts kijkt uit naar Klassieker: 'Grote wedstrijden leukste om te spelen'
08.10Trouw onthult: 'F-Side blijkt wirwar van rivaliserende en extreme facties'
08.05De Boer vol lof over Grim: 'Dat vergeet Ajax, stoten ons steeds aan zelfde steen'
07.34'Als de verdedigers van Feyenoord zo spelen gaat bij Dolberg de ketchupfles open'
07.25Van der Gijp keihard voor Feyenoorder: 'Boskamp zei het al: kan er geen klote van'
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
22.04ADO met de hakken over de sloot tegen Oss, bizarre comeback Roda JC
21.59Jong Ajax verliest weer eens, nu bij MVV
Resultaten x
Binnenland

Offday voor Nederlanders in de Premier League

DE PREMIER LEAGUE barst dit seizoen van de Nederlanders. De meeste exponenten van een van Nederlands grootste exportproduct beleefden geen aangename middag aan de andere kant van het kanaal.

15-08-2015 17:57 door Redactie ELF Voetbal

Swansea City - Newcastle United 2-0

Geen lekkere middag voor de Nederlandse enclave uit Noord-Engeland, die een bezoek bracht aan Wales. Niks lukte aan de zijde van de bezoekers. Van de vier Nederlanders die aan de aftrap verschenen stonden er na 41 minuten nog maar drie op het veld. Daryl Janmaat ging twee keer over de schreef en moest met twee gele kaarten op zak inrukken. Maar ook Georginio Wijnaldum, Vurnon Anita en Tim Krul hadden weinig in de melk te brokkelen. Laatstgenoemde moest twee keer de bal uit zijn net vissen. Bafetimbi Gomis en André Ayew waren daarvoor verantwoordelijk. Met één punt uit twee duels is Newcastle allesbehalve snel uit de startblokken geschoten. Het beloven bovendien pittige weken te worden voor de formatie van Steve McClaren, met wedstrijden tegen Manchester United en Arsenal voor de boeg.

Tottenham Hotspur - Stoke City 2-2

Ook die andere Nederlandse enclave, uit Stoke-on-Trent, leek met een rotgevoel de bus in te stappen voor de terugreis naar huis. Basisspelers Erik Pieters, Ibrahim Afellay en Marco van Ginkel stonden met nog een kwartier te gaan immers met 2-0 achter op bezoek bij the Spurs. In de slotfase wist Stoke echter nog langszij te komen, dankzij doelpunten van Marko Arnautovic en Mame Diouf. Van Ginkel zag dat overigens vanaf een afstandje gebeuren. Hij werd na een uur gewisseld.

Sunderland - Norwich City 1-3

Dick Advocaat had weinig reden tot lachen. Dat geldt ook voor land- en ploeggenoten Patrick van Aanholt en Jeremain Lens. Sunderland werd in eigen huis overklast door Norwich, dat op alle fronten sterker en scherper was. Pas in de slotfase mocht de thuisploeg via invaller Duncan Watmore iets terugdoen, nadat de overwinning voor Norwich al lang en breed beklonken was.

Watford - West Bromwich Albion 0-0

Voor Steven Berghuis was het wel een middag om niet snel te vergeten. Niet zozeer vanwege het resultaat in de thuiswedstrijd tegen West Brom, maar des te meer vanwege zijn vuurdoop in de Premier League. Acht minuten voor tijd kwam de van AZ overgekomen flankspeler binnen de lijnen. Scoren lukte hem niet, net als alle andere spelers op het veld.

Southampton - Everton 0-3

Eerder op de dag ging het Southampton van basisspeler Maarten Stekelenburg en de geblesseerden Jordy Clasie en Ronald Koeman ook al hard onderuit tegen Everton. De ploeg die Vitesse met het grootse gemak aan de kant zette kreeg in eigen huis drie treffers om de oren.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.