Laatste nieuws
05.15Kevin van Veen (34) veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin, ontloopt celstraf
01.09Van Persie: "Natuurlijk doet het wat met mij"
01.02Bijlow: "Ze hebben al het recht om boos te zijn"
00.57Valente doodziek van horrorweek Feyenoord
00.55Twentevrouwen delen punten met Real Madrid in laatste Champions League-duel
00.50Klaassen ziet positieve vibe binnen Ajax na reeks overwinningen
00.45Bounida blij met eerste goal: "Mijn hoogtepunt"
00.39Grim blij met volgende ronde en mooie momenten
00.25Van Persie snapt woede Feyenoordfans na bekerdeceptie, maar: 'Ik blijf strijdbaar'
00.15Van Persie rekent niet op Feyenoord-ontslag: 'Ik geloof heel erg in mezelf'
00.10Fluminense bevestigt vertrek van clubicoon Thiago Silva
00.09Bijlow neemt Van Persie in bescherming: 'Wij moeten dat uitvoeren, doen we niet'
00.07Bijlow vertelt over gesprek met boze Feyenoord-fans: 'Wij moeten klappen opvangen'
00.05Nieuwe dreun voor Feyenoord in KNVB-beker, Heerenveen wint in De Kuip
00.00Opvallend: Van Persie klimt over boarding en gaat in gesprek met woedende fans

Gisteren

23.58'We hebben laten zien dat wij goed kunnen voetballen tegen Ajax'
23.51Been ziet speler die 'kwalitatief niet goed genoeg is' bij Feyenoord: 'Te veel gevraagd'
23.45Leuven lacht ondanks nederlaag in Champions League, Chelsea zit Wolfsburg dwars
23.45Valente baalt als stekker van 'kinderlijk' Feyenoord: 'Ik begrijp de woede'
23.40Teleurgestelde Van Persie over boze fans: 'Ik moet ze dat podium geven'
23.40Bekerhouder Eagles via penalty's door, Almere City schakelt Fortuna Sittard uit
23.37Bijlow reageert op moment met Van Persie: 'Verdienen het om hun zegje te doen'
23.30Kraay voorspelt toekomst van Van Persie in Feyenoord-crisis: 'Is mismanagement'
23.28'Vier kansen, vier doelpunten: welkom in een wedstrijd tegen Ajax'
23.28Jonge Feyenoorder houdt hoop: 'Zijn dezelfde spelers als aan het begin'
23.25Feyenoord-fans richten zich op twee kopstukken: 'Het is klaar: over en uit'
23.05Crisis in Rotterdam: Feyenoord verliest van Heerenveen na zinderende apotheose
23.05Excelsior Maassluis-uitblinker geniet tegen Ajax: 'Geweldige ervaring'
22.56Desastreuze week krijgt gitzwart vervolg met bekeruitschakeling
22.50Driessen snoeihard voor 'ongeloofwaardige' man binnen Ajax: 'Nu al niet meer te handhaven'
22.49Go Ahead Eagles dankt De Busser wederom in de beker en verslaat Roda JC
22.45Praat mee op VP: Feyenoord recht de rug en maakt in slotfase gelijk
22.40KNVB geeft 'denkbeeldige finishlijn' voor Koeman: 'En geen dag eerder'
22.40Teammanager Excelsior Maassluis groot Ajax-fan: ‘Dat kan hij zelf wel'
22.22Man City pakt met Aké en Reijnders zakelijke overwinning op Brentford in beker
Resultaten x
Binnenland

Interview John Goossens: "Een ander doelpunt dan die uit verkiezing het mooist"

Voor de tweede keer mocht John Goossens de prijs voor het Doelpunt van het Jaar in de Eredivisie in ontvangst nemen. Exact tien jaar na zijn vorige uitverkiezing was het dit seizoen opnieuw raak voor de 31-jarige middenvelder van ADO Den Haag. "Eerlijk gezegd vind ik een ander doelpunt dat ik heb gemaakt het mooist."

03-07-2020 12:00 door Sander Berends

Op 23 november 2019 maakte de Noord-Hollander in Haagse dienst zijn treffer die hem opnieuw de winst in de verkiezing opleverde. Met een verwoestende uithaal bracht hij zijn club in de thuiswedstrijd tegen Willem II op gelijke hoogte: 3-3. De gele kaart, die hij kreeg voor het shirtje uittrekken tijdens het juichen, nam hij op de koop toe. De bezoekers van de NOS verkozen het doelpunt tot mooiste van de afgelopen jaargang in een online verkiezing. Al is het seizoen natuurlijk niet afgemaakt.

Tien jaar geleden won Goossens de prijs nog in dienst van NEC. Toen scoorde hij op 18 oktober 2009 met een fraaie volley in de zeventigste minuut de 1-1 in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag. Als de hoofdrolspeler zijn mooiste doelpunt moet noemen, maakt hij een verrassende keuze. "Eerlijk gezegd vind ik een ander doelpunt dat ik heb gemaakt het mooist. Een vrije trap toen ik met NEC op bezoek ging bij PSV. Een uithaal vanaf dertig meter."

Dat is te lezen in het vorige week verschenen extra dikke Vakantie Doeboek van PANNA!, het broertje van ELF Voetbal en gericht op kinderen tussen 6 en 13 jaar. Daarin vragen we Goossens naar tips om hard te schieten en mooie doelpunten te kunnen maken. Uiteraard vragen we ook naar welk doelpunt hij van zichzelf het mooist vindt. Het werd gemaakt op 11 september 2010 in het Philips Stadion van PSV. Een wedstrijd die NEC met 3-1 verloor.

"Ik wilde de bal langs de muur schieten", vervolgt hij in PANNA! "Dat lukte perfect. Alles was goed aan die vrije trap. Voor het doelpunt tegen Willem II, waarmee ik afgelopen seizoen de prijs won, had ik minder tijd om na te denken. Ik vond het doodnormaal om vanaf die positie te schieten. Ik raakte de bal perfect en had een beetje geluk dat-ie om de keeper krulde en in de kruising binnen viel. Op trainingen was dat me al vaker gelukt, maar in wedstrijden nog niet."

Het leverde geen tastbare prijs op. Voor zijn twee uitverkiezingen van de NOS ontving hij twee grote fotolijsten met een mooie afbeelding. "De fotolijsten hangen boven elkaar naast de trap aan de muur van mijn huis in Hoofddorp." In het artikel in PANNA! vertelt hij naast tips ook over zijn trainerschap bij de Onder 10-3 van HBC in Heemstede. "Het team van mijn oudste zoon Jenoah. Mijn andere zoon Lucai is vier jaar jonger, maar traint ook vaak mee. Als we op zaterdagavond voetballen, ga ik die ochtend kijken naar hun wedstrijd. Kan ik 's middags nog even rusten en ga ik daarna naar het stadion."

Het PANNA! Vakantie Doeboek is natuurlijk weer super dik en staat boordevol leuke verhalen, weetjes, quizzen, puzzels, kleurplaten, spellen, strips en de leukste moppen. Zoals vier pagina's met de leukste voetbalattracties van Nederland, verdeeld naar regio. Maar je kunt zelf ook je eigen fotostrip maken en alles lezen over bizarre voetbalrecords. Een garantie voor uren lees- en doeplezier. Extra handig nu de zomervakantie bijna aanbreekt.

Het extra dikke PANNA! Vakantie Doeboek valt bij de abonnees op de deurmat. De editie los bestellen kan ook. Zo gebeurd. Vind hier de informatie. Een abonnement nemen is helemaal gemakkelijk! Vind hier hoe je binnen een minuut lid bent! Zoek je eigen welkomstcadeau uit!




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.