Laatste nieuws
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.20Real morst kostbare punten in achtervolging op Barcelona na wondergoal Williot Svedberg (Celta)
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
Resultaten x
Binnenland

Deze clubs strijden om de laatste Champions League-tickets

Lekker achteroverleunend zullen Chelsea, Villarreal, Atlético Madrid, Manchester City, Bayern München, Internazionale, Lille, Sporting Portugal, Real Madrid, FC Barcelona, Juventus, Manchester United, Paris Saint-Germain, Liverpool, Sevilla, Borussia Dortmund, FC Porto, Ajax, RB Leipzig, Benfica, Atalanta, Zenit St. Petersburg, Besiktas, Dynamo Kiev, Club Brugge, Young Boys, AC Milan, Malmö en VfL Wolfsburg woensdagavond kijken welke drie clubs hen in de Champions League vergezellen. Dit zijn de affiches!

25-08-2021 09:36 door Jan Willem Spaans

Bröndby – Red Bull Salzburg

De kampioenen van Denemarken en Oostenrijk zijn allebei pas in deze ronde ingestroomd. In beide landen is de competitie nu ongeveer een maand bezig. Bröndby, dat uitblinker Jesper Lindström verloor aan Eintracht Frankfurt, is kortgezegd hopeloos gestart en heeft na zes speelronden in de Superligaen pas vier punten. De ploeg won nog geen wedstrijd. Red Bull Salzburg regeert in de Oostenrijkse Bundesliga daarentegen met ijzeren vuist: 15 uit 5. Ook die ploeg verkocht flink: naast André Ramalho naar PSV vertrokken onder meer Patson Daka (Leicester City) en Enock Mwepu (Brighton), voor samen ruim vijftig miljoen euro.

Op het oog zou je de blikjesvereniging uit Salzburg de kwalificatie toevertrouwen na een 2-1 overwinning op eigen veld. Dan komen ze in pot drie terecht. Een zege van Bröndby staat garant voor het onderste plekje in de laatste pot. Zou een enorme stunt zijn. De wedstrijd is live op Ziggo Sport.

Dinamo Zagreb – Sheriff Tiraspol

Er zal een behoorlijke remontada nodig zijn in het Maksimirstadion. Voorafgaand aan het tweeluik had de gemiddelde liefhebber zonder veel twijfel naar de Kroaten gewezen als winnaar, maar in Moldavië liep het helemaal anders. Sheriff Tiraspol won met 3-0 en staat zo met anderhalf been in de Champions League, als allereerste Moldavische ploeg ooit. Sheriff verschalkte (net als Dinamo) onderweg al drie ploegen, maar van die ploeg kennen we toch bijna niemand. De meest waardevolle speler vertegenwoordigt volgens Transfermarkt de prinselijke som van één miljoen euro. Maar ook daarmee kun je kennelijk historie schrijven. De winnaar wacht hoe dan ook pot 4.

Shakhtar Donetsk – Monaco

De partij van de avond? Misschien wel. Dit affiche zou je zo in de groepsfase verwachten, maar er is maar één club die daarnaartoe kan. In het Stade Louis II zag arbiter Danny Makkelie vorige week hoe de Oekraïners met 0-1 kwamen winnen. De terugwedstrijd in Kharkiv belooft een mooie aangelegenheid te worden. Monaco startte zeer stroef in Ligue 1: de Monegasken vinden zich na speelronde drie met één punt terug op de voorlaatste plaats. Er is hen veel aan gelegen om de groepsfase te halen – waarvoor is anders Myron Boadu gekomen?

Winnen wordt hoe dan ook lastig. Shakhtar is een sterke ploeg die in de voorbije elf seizoenen tien keer het hoofdtoernooi wist te halen. Als de Oekraïners winnen, wacht pot 3, een Franse victoire leidt naar pot 4.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.