Laatste nieuws
16.15'Selectie Manchester United helemaal klaar met kritiek van clubicoon Paul Scholes'
16.08Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-scheidsrechter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
Resultaten x
Binnenland

PANNA! 73, Oranje-boys aan de top: over bromance, bizarre transfers, gekke contracten, slechtste landen, Van Hooijdonk en Tannane

De nieuwe PANNA! is er weer! Op de cover van nummer 73 prijken Wout Weghorst, Cody Gakpo en Daley Blind. Drie spelers die tijdens de zojuist afgesloten winterse transferwindow naar een Europese topclub vertrokken. In het nieuwe magazine zetten we de meest bizarre transfers ooit voor je op een rij, de gekste contracten die spelers ooit afsloten en stellen we de tien slechtste landen van de wereld aan je voor!

03-02-2023 10:00 door Sander Berends

Maar ook volop aandacht voor Bromance, oftewel welke bekende voetballers kunnen het supergoed met elkaar vinden. We zetten VV Vianen in de schijnwerper, dé club op TikTok die met grappige filmpjes bijna alle Nederlandse betaald voetbalclubs achter zich houdt. We maakten een overzicht van de vette auto's van Pierre-Emerick Aubameyang. We verklappen alvast, dat zijn er veel. We spraken Finn Donderwinkel, de eSporter van Ajax over zijn trainingen en voorbereidingen op een duel. We vroegen Sydney van Hooijdonk van sc Heerenveen naar zijn idool en Oussama Tannane van NEC komt aan bod in de rubriek I Love Voetbal. Via deze link is de editie handig online te bestellen.

We zoomden in op Al Nassr, de nieuwe club van Cristiano Ronaldo, en ontleedden Liverpool-aanwinst Cody Gakpo. We zetten de mooiste voetbalschoenen voor je op een rij, spraken een man en vrouw die zelf niet zo goed konden voetballen maar nu wel werken bij een profclub, PANNA!-Paskie geeft weer tips over FIFA 23 en hoe zou het beste elftal eruit zien als alleen rode kaarten telden? Natuurlijk ook weer de leukste raadsels in de Moppentrommel, een leuke fotostrip met in de hoofdrol Louis van Gaal en zijn opvolger Ronald Koeman en de Vriend van PANNA! is deze keer Kalle uit Hoorn. En natuurlijk acht superposters.

De slechtste landen

Voetbal draait om winnen, zeggen ze vaak. Maar niet iedereen heeft een Lionel Messi, Memphis Depay of Kevin De Bruyne in het team. Sommige landen dromen niet van een WK-finale, maar zijn al tevreden als ze überhaupt ooit een wedstrijd winnen. Voor internationals uit sommige landen lijkt hoger springen dan de Eiffeltoren zelfs nog makkelijker dan een duel winnen. Bij deze aflevering van In Kaart de tien slechtste voetballanden van de wereld volgens de FIFA-ranking!

Bromance

Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag van de liefde. En liefde is in het voetbal overal te vinden. Zoals tussen de voetballers in deze Bromance Top Tien! We trappen af met Romelu Lukaku & Paul Pogba en gaan via Luka Modric & Gareth Bale steeds verder naar de twee spelers op de eerste plek die als boezemvrienden door het leven gaan.

KPN eDivisie: Finn Donderwinkel

Een voldoende voor wiskunde maakt je nog geen genie. Een doelpunt maakt je nog geen profvoetballer en het winnen van een potje FIFA maakt je nog geen eSporter! Er komt heel wat kijken om professioneel gamer te zijn. Zeker als je het logo van Ajax op de borst draagt. Want bij de club uit Amsterdam moet je een stapje extra zetten om te slagen. "Ik kwam eens met een ander merk schoenen naar de wedstrijd. Toen was Ajax niet blij."

Gekke contracten

Als voetballers een contract bij een club tekenen, kunnen ze alles vragen. Neymar wilde bij FC Barcelona bijvoorbeeld dat zijn vrienden altijd gratis wedstrijden konden bezoeken. Andersom mogen ook clubs alle wensen op tafel leggen. Bijvoorbeeld dat een speler niet in een shirt van de concurrent mag poseren. Zo'n afspraak tussen een club en een speler heet een clausule. En die clausules kunnen heel bijzonder zijn, wijzen deze pagina's uit.

VV Vianen op TikTok

Qua prestaties op het veld is VV Vianen een van de kleinste clubs van Nederland. Roemloos aanmodderend in de kelderklasse. Maar online behoort het kleine clubje vlak onder Utrecht tot de Nederlandse top! Na Ajax, PSV, Feyenoord en AZ is VV Vianen de vijfde Nederlandse club op TikTok! Het account heeft meer dan tweehonderdduizend volgers. Allemaal het werk van Didier Bogert (19). "Video's waarin we Blind en Bale naar Vianen probeerden te lokken, gingen viraal."

Acht superposters: Federico Valverde (Real Madrid), PSV, Santiago Giménez (Feyenoord), Marcus Rashford (Manchester United), Khvicha Kvaratskshelia (SSC Napoli), Francisco Conceiçao (Ajax), Martin Ödegaard (Arsenal) en Cody Gakpo (PSV).

PANNA! 73 is via deze link handig te bestellen. Binnen twee à drie werkdagen in huis. Een abonnement nemen is helemaal gemakkelijk. Elk nummer automatisch op de deurmat. Via deze link zo gebeurd. Zoek je eigen welkomstgeschenk uit. Veel leesplezier!




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.