Laatste nieuws
14.30Telstar wijst naar Manschot: 'Hadden hem de hele wedstrijd niet mee'
14.20Boskamp vol ongeloof: 'Die ploegen spelen beter positiespel dan Feyenoord'
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
11.30Viervoudig Oranje-international zit vast in het Midden-Oosten: 'Schandalig'
Resultaten x
Binnenland

Deze wedstrijden wil je niet missen woensdagavond

Lukt het Arsenal het gat met Manchester City te vergroten? Kunnen we opnieuw op een bekerstunt rekenen na het sprookje van Spakenburg? Dit en meer is vanavond te zien. Bij gebrek aan Champions League voetbal staat er gelukkig genoeg op het programma!

01-03-2023 14:00 door Boris Pinkse

Arsenal - Everton (20:45)

Hoewel dit een paar seizoenen geleden vaak een wedstrijd tussen twee subtoppers was, liggen de verhoudingen nu compleet anders. Nadat Mikel Arteta al eerder de FA Cup en de Community Shield wist te bemachtigen met zijn Arsenal, lijkt hij in zijn derde volle seizoen als hoofdcoach af te stevenen op de Engelse landstitel. The Gunners hebben met een totaal van 57 punten een klein gat van twee punten opgebouwd ten opzichte van regerend landskampioen Manchester City. Vanavond krijgt de ploeg uit Londen de kans om deze voorsprong uit te breiden. Dit moet gebeuren tegen degradatiekandidaat Everton, waar Arteta zelf nog speelde. De blauwe kant van Liverpool bevindt zich op een teleurstellende achttiende plek in de Premier Leauge. Tijdens de winterstop vertrok talent Anthony Gordon naar Newcastle en werd geen vervanger gehaald. Ook werd Frank Lampard ontslagen. Zijn opvolger Sean Dyche beleefde een droomdebuut toen deze twee ploegen elkaar een paar weken geleden ontmoetten op Goodison Park: The Toffees versloegen de koploper met 1-0. 

Liverpool - Wolverhampton Wanderers (21:00)

Ook de rode club uit Liverpool komt vanavond in actie. In Liverpool lijkt men de hoop op een goed einde van het seizoen al te hebben opgegeven. Na de jaarwisseling liep het team van Jürgen Klopp al overwinningen mis tegen Brentford, Chelsea, Brighton (twee keer), Real Madrid, Crystal Palace en Wolverhampton Wanderers. Die laatste is vanavond opnieuw de tegenstander. Slechts drie weken geleden vernederden de Wolves Liverpool volledig: 3-0. De ploeg van Cody Gakpo en Virgil van Dijk kan bij een overwinning stijgen naar de zesde plek, terwijl Wolves hoopt wat meer afstand te nemen van de degradatiezone. 

Manchester United - West Ham United (20:45)

Ook in de beker wordt volop gevoetbald in Engeland. Een paar dagen na het winnen van de League Cup (2-0 tegen Newcastle), wil Erik ten Hag ook in de FA Cup presteren. Zijn Manchester United neemt het in de vijfde ronde op tegen West Ham, dat een teleurstellend seizoen beleeft. The Hammers staan in de competitie op de zestiende plek en worden maar door twee punten gescheiden van de degradatiezone. De ploeg uit Manchester speelt dit weekend de North-West Derby tegen Liverpool en moet volgende week aan de bak voor de Europa League. Er kunnen dus kansen komen voor Nederlanders Tyrell Malacia en Wout Weghorst. 

SC Heerenveen - Feyenoord (20:00)

Niet alleen in Engeland wordt gevoetbald. Na het bekerwonder van gisteren, toen Spakenburg FC Utrecht uit de beker knikkerde door met 1-4 te winnen in de Domstad, staat vandaag de volgende kwartfinale op het programma. Heerenveen, dat in de vorige ronde afrekende met NAC, verschijnt in eigen huis ten tonele tegen Feyenoord. De Rotterdammers hebben de koppositie van de Eredivisie te pakken en zorgden in de vorige ronde voor een heus spektakelstuk. In de Kuip werd het tegen N.E.C. 4-4 na verlenging, waarna Feyenoord de strafschoppenserie winnend afsloot. Laten we hopen op nog zo’n voetbalfeest!

Coupe de France en Copa del Rey

Ook in de warmere delen van Europa staan bekerwedstrijden op het programma. In Frankrijk verloor PSG, binnenslands favoriet voor elke prijs, verrassend Le Classique van Olympique de Marseille. Vanavond drie wedstrijden waarbij plekken in de halve finale in het verschiet liggen. Eén van die plekken wist Olympique Lyon gisteren al te bemachtigen.

De Spaanse Copa del Rey staat altijd garant voor spektakel. Vanavond nemen Osasuna en Athletic Bilbao het tegen elkaar op in de eerste van twee halve finales. De echte klapper volgt morgen: in El Clásico gaat Frenkie de Jong met FC Barcelona de strijd aan met Real Madrid voor een plaats in de finale. 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.