Voetbalcarrière
21 jaar is 'ie pas, maar Jordi heeft het aardig voor elkaar. Menig leeftijdgenoot met een hart voor sport kijkt met enorme jaloezie naar deze jongen. Allereerst vanwege zijn voetbalcarrière. De Hagenees begon zijn loopbaan bij Alphense Boys, waarna hij al snel de overstap maakte naar FC Dordrecht. De pijlsnelle rechtsback gold als groot talent, maar brak nooit door. "Ik speelde vier seizoenen bij FC Dordrecht. Ik had het daar erg naar mijn zin en speelde op mijn best. Uiteindelijk pakte het, mede door blessures en een trainerswissel, niet goed uit. Ik kreeg geen minuten in het eerste en besloot verder te kijken. Ik kon terecht bij SVV Scheveningen, maar daar voelde ik geen vertrouwen, dus hebben we in goed overleg mijn contract ontbonden. Ik ben jong en wil minuten maken. Dat ging zowel bij Dordrecht, als bij Scheveningen, niet."

Fit2Play
Jordi nam de tijd om te zoeken naar een nieuwe club. In de tussentijd focuste hij zich op zijn maatschappelijke carrière. Hij richtte namelijk een aantal jaar geleden zijn eigen voetbalschool, of zoals hij liever zegt: 'Academy', op. "Ik zag dat het verschil in trainingen bij BVO's en amateurclubs enorm is, en maar blijft groeien. Met Fit2Play wil ik daar verandering in brengen. Jonge spelers tekenen een jaarcontract bij de academy en krijgen dan een volledig pakket. Ik verzorg trainingen van BVO niveau. Denk hierbij aan attributen als smartgoals, ball-launchers, rebounders, gatendoeken enzovoorts. Maar we hanteren sinds kort ook een spelervolgsysteem."
"Iedereen krijgt individuele begeleiding in zijn of haar prestaties. We gaan bij de wedstrijden kijken en leggen de focus op de dingen die beter kunnen. Verder heb ik ook een eigen sportschool. Hier kunnen leden van Fit2Play gratis sporten onder professionele begeleiding van mij en andere gecertificeerde fitnesstrainers. Alles om het beste uit de speler te halen en de stap naar een BVO kleiner te maken. Zowel fysiek als mentaal."
Trials in Spanje
"Daarnaast geven wij spelers ook de kans om te spelen in Spanje. We hebben een samenwerking met Inter Granada CF Academy. Je kunt het vergelijken met collegevoetbal in Amerika. De spelers gaan voor een aantal maanden daar naar school en trainen op het hoogste niveau bij die academie. Daarnaast krijgen ze trials bij verschillende voetbalclubs om hopelijk een contract in de wacht te slapen. Fit2Play is voor alle leeftijden, en vooral voor degenen die net hun school hebben afgerond en niet weten wat ze willen doen, is dit een mooie en leerzame optie."
Avontuur in België
Ondertussen heeft Geijsen een nieuwe club gevonden. "Bij KFC Witgoor Sport ga ik in de 3e Nationale spelen. Ik zie veel kansen om mijn voetbalcarrière een nieuwe boost te geven. Een voetbalcarrière draait namelijk om inzet en de wil om te winnen. Om ergens te komen, moet je jezelf bewijzen. Geen excuses. Dat klinkt makkelijk, maar is het absoluut niet. In het voetbal krijg je altijd meer tegenslagen dan successen en daar moet je mee dealen. Het is een geweldig avontuur wat ik niet kon weigeren. Ik kijk er naar uit om te beginnen en mijn beste beentje voor te zetten. Ik ben nog jong en ik denk zeker niet dat dit mijn eindstation is."
Ambitie en samenwerking
Aan ambitie geen gebrek. Logisch, Jordi heeft alles goed voor elkaar en kan alleen maar vooruit kijken. Niet alleen op sportief, maar ook op maatschappelijk vlak. "Fit2Play loopt hartstikke lekker. Ik verwacht dat we in de komende jaren alleen maar groter worden. Het bevalt goed bij de spelers en ouders en dat geeft mij motivatie om door te gaan en nog meer te doen voor de jongens. Ik wil de stap naar een BVO voor zoveel mogelijk jongens toegankelijk maken. We zijn hard op weg om de grootste voetbalschool in de regio te worden. Dat is zeker een doel."

"Zo'n anderhalf jaar geleden zijn we de samenwerking aangegaan met PANNA! Sterrenteam. Namens hen organiseer ik met het team van Fit2Play voetbaldagen in de regio van Rotterdam en Den Haag. Het bevalt erg goed en het is weer net iets anders als onze academy, maar zeker leuk om voor deze kinderen ook een training op BVO niveau, met de daarbij horende attributen, te kunnen verzorgen. Tijdens de PANNA! Sterrenteam voetbaldagen beleven de deelnemers een unieke ervaring en staat plezier voorop. Daar werken wij maar al te graag aan mee."

