Laatste nieuws
06.00Vreemde eend Arteta en rake corners maken 'Boring Arsenal' na 22 jaar weer kampioen
00.25'Woedende Southampton-spelers overwegen juridische stappen tegen eigen club'
00.15Kraay Jr. stopte carrière na megacheque van De Mol: 'Niet lang over nagedacht...'

Gisteren

23.50Johan Derksen clasht met Chris Woerts in Vandaag Inside: 'Dat is onzin!'
23.49Groot titelfeest bij stadion van Arsenal, felicitaties stromen binnen
23.48Arsenal-spelers vieren uitbundig het kampioenschap met zijn allen
23.46Dolblije Arsenal-spelers en fans vieren eerste titel in 22 jaar
23.45Tottenham tot laatste speeldag in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea
23.30Guardiola feliciteert Arsenal en gaat in op toekomst bij Man City
23.20Spurs krijgt pijnlijke dreun in derby: laatste speelronde moet uitkomst bieden
23.20Oranje verrast: nóg een oefenwedstrijd tegen Oezbekistan
23.12VI Live: Arsenal-spelers vieren kampioenschap met zijn allen
23.12'Sensationele' Hato imponeert bij Chelsea: 'Geef Ajax nog veertig miljoen'
23.08Tottenham bibbert na derbyverlies: degradatiespook waart rond voor slotduel
23.05'Veel interesse in Volendam-spelmaker: Deense kampioen al concreet'
23.00Lange wachten Arsenal is voorbij: Gunners kampioen na remise van City
23.00Arsenal voor het eerst sinds 2004 kampioen na gelijkspel Manchester City
22.55Johan Derksen erkent fout: 'Wij hebben journalistiek grote fouten gemaakt’
22.40Zo speelt het Arsenal van Mikel Arteta
22.30Feyenoord komend seizoen met vijf sponsoren op tenue na nieuwe deal
22.29Lange wachten voorbij: Arsenal na 22 jaar weer kampioen van Engeland
22.26VI Live: Tottenham op achterstand op Stamford Bridge
22.25FC Utrecht deelt standpunt rond play-offs: 'Spelen eerst andere wedstrijd'
22.23VI Live: Haaland laat Arsenal-fans bibberen in slotsecondes
22.23Arsenal zeker van landstitel door puntenverlies City bij Bournemouth
22.20Van Hanegem deelt Mourinho-anekdote: 'Hij wist zeker wie ik was'
22.13Slecht nieuws voor Spanje: Fermín lijkt WK te moeten missen na operatie
22.05Weinig interesse onder Ajax-fans voor duel met Groningen in Volendam
21.39VI Live: Arsenal virtueel kampioen, Tottenham in de penarie
21.30'Powerhouse' Saibari moet PSV-recordtransfer worden: 'Zestig miljoen!'
21.27FIFA verkoopt tv-rechten WK in China, gesprekken met India lopen
21.25Southampton na spionage uit finale play-offs Premier League gehaald
21.18Twente-directeur Ten Hag plots op tribune gespot in België
21.15Praat mee op VP: Manchester City op achterstand, Arsenal ruikt titel
21.11VI Live: Arsenal is virtueel kampioen van de Premier League
Resultaten x
Binnenland

Het extra dikke PANNA! Champions League Doeboek 2024/25 is uit!

The Champioooooons! De melodie klinkt vanaf 17 september weer haast dagelijks. Dit jaar vaker dan ooit, want de Champions League kent niet langer 32 maar 36 deelnemers! Bovendien niet langer een poulefase met zes wedstrijden, maar een competitiefase van acht duels! Het nieuwe extra dikke PANNA! Doeboek staat volledig in het teken van de Champions League. Met strips, quizzen, puzzels, kleuropdrachten en nog veel meer leuke dingen!

13-09-2024 10:00 door Sander Berends

Probeer bijvoorbeeld de ontbrekende woorden te raden in de rap van Noa Lang, met wie had vergeetachtige Valentijn Driessen een interview, welke spelersnamen heeft Kees Kwakman per ongeluk in Google Translate gegooid en kun je zien welke foto's niet kloppen in de nepnieuwsquiz? Allemaal terug te vinden in het Champions League Doeboek!, dat via deze link ook handig online is te bestellen.

Ook kun je aangeven welke spelregels we moeten toepassen om Real Madrid van een nieuwe Champions League-winst te houden. Zoek welke van de drie Pedri's de echte is. Waar de voorzitter van Real Madrid in zijn huis alle Champions League-bekers heeft verstopt en weet jij welke voetballers we bedoelen bij de emoji quiz? Zoek de zes verschillen bij het winnende FC Barcelona vrouwenteam, welke speler zoeken we bij Wie is het? En speel het spel Voetballershandel.

Natuurlijk kun je ook kleuren. Denk aan de nieuwe Champions League-bus en een nieuw Champions League-logo. Speel de Grote Doeboek Champions League Quiz, zoek waar onze mascotte Sicky zich heeft verstopt tussen de supporters van Real Madrid en waar is Kylian Mbappé tussen de fans van Paris Saint-Germain? Speel Footy Tic-tac-toe, weet jij wie Luka Modric heeft geprobeerd na te tekenen en welke twee spelers met elkaar aan het appen zijn? En nog veel en veel meer leuke uitdagingen!

Champignons League!

Champi... Uhh de Champignons League! Raad jij welke spelers zich verschuilen achter de champignons? Vul ze in!

Ontwerp Mbappé-Merch!

Kylian Mbappé is niet alleen op het veld goud waard voor Real Madrid. Ook voor de bankrekening van De Koninklijke is de Franse superster een cadeautje! Met een goede merchandise-lijn hopen de Spanjaarden veel geld te verdienen. En die merchandise gaat veel verder dan alleen shirtjes en sjaals. Er komt een hele waslijst aan producten op de markt. Real heeft jou gevraagd om de etiketten te ontwerpen. Pak je stiften erbij en leef je uit!

Maak je eigen Super League!

De Champions League is fantastisch, al klinkt er ook weleens kritiek. Spelers vinden het speelschema te zwaar en fans vinden tickets veel te duur. Daarom is het tijd voor een nieuw supertoernooi! De UEFA vraagt jou om dat nieuwe toernooi vorm te geven. In het Doeboek vind je zeven pagina's waarom je jouw nieuwe PANNA! Super League kunt samenstellen.

Het extra dikke PANNA! Champions League Doeboek 2024/25 is nu uit. Bij de abonnees valt de editie automatisch op de deurmat. Ook is de editie te koop bij de bekende supermarkten, (kantoor)boekhandels en op vele reislocaties. Denk aan Schiphol, Eindhoven Airport, Rotterdam The Hague Airport en de NS-stations. Uiteraard is het Doeboek ook online te bestellen. Via deze link in een handomdraai gebeurd. Voor 15.00 uur gedaan, betekent nog diezelfde dag verstuurd. Een abonnement nemen is helemaal gemakkelijk. Elke editie automatisch thuisgestuurd. Vind hier de benodigde informatie. Veel leesplezier!




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.