Laatste nieuws
15.10Van der Gijp begrijpt niets van komst Tomiyasu naar Ajax: 'Hij gaat nooit spelen'
15.10Witte rook uit Amsterdam: Ajax komt direct met bevestiging van komst Tomiyasu
14.55Valentijn Driessen stoort zich aan gedrag Quinten Timber: 'Continu wegwerpgebaren'
14.55Rechtbank stelt Mbappé in het gelijk: PSG moet hem ruim 60 miljoen euro betalen
14.45Live Transfers: PSV gaat voor langer verblijf huurling, Ajax heeft Tomiyasu binnen
14.42LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
14.37Utrecht wil voormalig United-toptalent laten gaan: 'Was er niet bij met z'n hoofd'
14.25VP-Voetbalkantine: 'Een fitte Tomiyasu is de beste verdediger van de Eredivisie'
14.15Mbappé wint miljoenenrechtszaak: PSG moet oud-sterspeler gigantisch bedrag betalen
14.10Feyenoord-icoon schakelt weg tijdens Klassieker: 'Ik dacht: wordt helemaal niks'
14.10Ten Cate denkt niet dat Suriname van WK wordt uitgesloten en praat met nieuwe spelers
13.55'Groot nieuws uit Amsterdam: Tomiyasu doorstaat keuring en tekent bij Ajax'
13.54Ajax moet flink dokken: KNVB maakt straf voor vuurwerk tegen Heerenveen bekend
13.47Vuurwerkboete Ajax van 15.000 euro, maar nog niet voor duel met Groningen
13.45'Liverpool, City, United en Spurs azen allemaal op dezelfde Premier League-parel'
13.32Brands blokkeert Feyenoord-transfer 'ondergewaardeerde' PSV'er: 'Scheelt 25 goals'
13.26Blessure Utrechter valt mee: 'Kan alsnog richting de Afrika Cup gaan'
13.05Fernandes onhult: 'Kreeg het gevoel dat ik moest vertrekken bij Manchester United'
13.05'Onrust bij Dortmund: twee sterspelers clashen in kleedkamer'
12.55'AC Milan schakelt door en bereikt akkoord met concurrent Gimenez'
12.50Halfbroer Manchester United-speler heeft duidelijke boodschap voor Amorim
12.40Bekervoetbal deze week: PSV en Ajax tegen amateurs, cruciaal duel Feyenoord?
12.40Brands wil PSV-huurling definitief inlijven: 'We zullen zeker ons best doen'
12.30Volgende kopstuk stapt op bij Ajax: hoofdscout De Lang 'voelt zich niet gehoord'
12.25'Ajax wist van onvrede De Lang en benaderde voormalig AZ-hoofdscout'
12.10'Wolfsburg overtuigd van gehuurde Nederlander': 'Clubs spreken al over transfer'
11.58Ajax-fans zien 'zeer serieuze waarschuwing': 'Toppers rennen weg'
11.55De Lang bevestigt vertrek bij Ajax: 'Door ontwikkelingen de laatste tijd...'
11.45PSV tegenover stuntploeg: zo verliepen eerdere ontmoetingen van GVVV met topclubs
11.40Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.35Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.30VP Talent Award 2025: stem nu op het allergrootste talent van de Eredivisie
11.28Mislintat haalt andermaal uit richting Ajax: 'Geconfronteerd met extreme kanten'
11.00'Grote verrassing bij Ajax: hoofdscout Kelvin de Lang stapt op'
11.00'Inter slaat alarm om Dumfries: blessure een mysterie, slecht nieuws richting WK'
Resultaten x
Binnenland

Premier League, LaLiga en Serie A: zo staat het ervoor in de Europese topcompetities

Nu alle competities goed en wel begonnen zijn, kunnen we ook de balans opmaken wie er goed voorstaat en bij wie er nog werk aan de winkel is. In de grote competities van Europa tekenen zich al verrassingen af, maar stellen sommige clubs ook zwaar teleur. Daarom alle reden om deze competities onder de loep te nemen.

13-10-2024 15:29 door Quinn Appels

Premier League

Al een aantal jaar stijgen Manchester City FC, Arsenal FC en Liverpool FC boven de rest van de Premier League uit. Ook dit seizoen zijn zij weer als beste begonnen. Waar het meestal Manchester City is dat bovenaan staat is dat nu anders. Arne Slot heeft zijn Liverpool al snel aan de praat gekregen en voert trots de Engelse ranglijst aan.

Na zeven wedstrijden heeft Liverpool achttien punten, wat één meer is dan concurrenten Manchester City en Arsenal. Alleen van Nottingham Forest FC werd op Anfield verrassend met 0-1 verloren. Door de goede resultaten is Slot meteen al mateloos populair in Liverpool, waardoor de hoop toeneemt dat de eerste Premier League-titel sinds 2020 wordt gepakt.

Een stuk minder gaat het met Manchester United FC. De al jaren geplaagde club staat op dit moment op een beschamende veertiende plek. Voor trainer Erik ten Hag betekent het dat er snel wat moet veranderen, wil hij nog lang in functie blijven. Komend weekend zal de eerste stap in dat proces gezet moeten worden wanneer Brentford FC langskomt.


LaLiga

Ook in Spanje is de competitie alweer even bezig. Niet geheel verrassend zijn het weer FC Barcelona en Real Madrid CF die de lijst aanvoeren, met kort daarop volgend Atlético Madrid. Bij FC Barcelona begon het seizoen goed. Onder leiding van nieuwe trainer Hansi Flick werden 24 punten behaald uit de eerste negen wedstrijden. Vooral de heropgeleefde Robert Lewandowski had hier een belangrijk aandeel in. Hij wist al tien keer te scoren.

In Madrid begon het seizoen toch wat minder. Na relatief eenvoudig kampioen te zijn geworden vorig jaar, was de hoop er dat dat ook dit seizoen zou lukken. Met Kylian Mbappé erbij als de nieuwe grote ster werd begonnen aan het seizoen. Tot dusver pakte De Koninklijke 21 punten uit negen wedstrijden. Geen slechte score, maar de achterstand op aartsrivaal FC Barcelona zal toch zeer doen.


Serie A

De Italianen hebben zeven speelrondes achter de rug en alles staat nog dicht op elkaar. Toch is de koploper enigszins verrassend. SSC Napoli heeft meer punten verzameld dan de concurrenten en is daarmee met zestien punten de koploper. Na twee seizoenen geleden kampioen te zijn geworden, ging het vorig seizoen helemaal mis. Het resulteerde in een tiende plek en dus geen Europees voetbal.


Dit seizoen trad Antonio Conte aan als nieuwe oefenmeester in Napels. De oud-trainer van onder meer Juventus FC en Chelsea FC is dus goed begonnen bij de traditieclub. Zijn oud werkgevers Juventus en Internazionale vechten het daarachter uit om de tweede plek. Die is nu in handen van de Milanezen, maar de club uit Turijn volgt op een punt achterstand.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.