Laatste nieuws
10.05Mike Verweij: ‘Als Shane Kluivert niet speelt bij Barça, is Ajax logische stap’
10.05'De club wil gaan uitbreiden naar 40 duizend plekken en elk jaar Europees voetbal'
10.05Ouaissa wijst op groot verschil bij NEC: 'Vorig jaar was het een beetje saai'
10.00Atlético Madrid wil gewenste aanvallende versterking weghalen bij Barcelona
09.50Uitblinker op tijd fit voor duel met Feyenoord: 'Moeten ze niet onderschatten'
09.45De balans na drie jaar Bosz bij PSV: veel meer goals en Til als meest gebruikte speler
09.30Curaçao in meerdere opzichten de kleinste
09.30Guardiola: 'Salah is één van de beste Premier League-spelers ooit'
09.25'Vloek' voor duel met PSV: 'Of het in de Tachtigjarige Oorlog was, we zien mogelijkheden'
09.20Roda JC breekt met trainer: 'Het was de keuze van de club'
09.20Correia reageert op 'één miljoen-clausule' in contract: 'Dat is super, echt top'
09.20Roda JC legt uit waarom het breekt met Van Dessel
09.10Chery stopt na mislopen WK als international Suriname: 'Trots is groter dan teleurstelling'
09.07Hectische dag voor Boëtius door paspoortgate: 'Het was gissen voor mij'
09.07Kroes rekent af met ‘onwaarheden’ bij Ajax: ‘Hoezo dan? Waarom moet dit zo?’
09.05Sleutelduel tegen Twente voor Ajax en García, die nog niet over zijn positie wil praten
09.05Teleurstelling bij Dordrecht en Kuijt na zeperd tegen Roda JC: 'Play-offs ver weg'
09.00Oppervolksclub RC Lens gaat PSG te lijf met supertrio en pure hartstocht
08.50Pikant weerzien: Lijnders leidt Man City tegen Liverpool door schorsing Guardiola
08.48AD onthult 'verbinder' in paspoortgate: 'Paes gewaarschuwd, maar niet door hem'
08.28Ronaldo direct succesvol bij rentree Al-Nassr: 'Goed om terug te zijn'
08.23Cruijff moet gaan snijden bij Ajax: 'Wijndal, Akpom en Gaaei niet goed genoeg'
08.20FC Twente als ideale medicijn voor zoekende Ajax-spits Weghorst
08.15VI Live: Slot met Liverpool tegen Man City, Barcelona op bezoek bij Atletico
08.15Tussen voetbal en raketten: het leven van Pelle van Amersfoort in Qatar
07.52Bosz deelt mooiste herinnering aan Abdelhak Nouri: 'Dat is wel heel bijzonder'
07.42Doelman hint op PSV-exit: 'Het perspectief bij PSV is volgend seizoen niet daar'
07.30VI Live: PSV hoopt tegen FC Utrecht volgende stap richting titel te zetten
07.30PSV gaat voor vrij zeldzame dubbel tegen FC Utrecht
07.07ADO ruikt titel en kan op Paasmaandag toeslaan: 'Dat is nu binnen handbereik'
07.07Büttner tweemaal trefzeker na formele ontslagbrief: 'Hans, je moet goed lezen...'
06.00Het hardste (en beste) verdedigingsduo ooit: Theo de Tank en IJzeren Rinus
00.02Van Persie geeft concreet voorbeeld van feedback van Advocaat bij Feyenoord

Gisteren

23.57Van Mieghem verwacht met ADO Den Haag de Eredivisie in te gaan
23.57Kroes snapt niets van Farioli-kritiek bij Ajax: 'Was soms niet om aan te gluren'
Resultaten x
Binnenland

Hier ligt mogelijk de toekomst van Erik ten Hag als trainer

Erik ten Hag vertrok met goede moed richting Manchester om de 20-voudig Premier League-winnaar terug op het juiste pad te brengen. Het bleek een onbegonnen zaak en na 128 wedstrijden hield het sprookje daadwerkelijk op. De 55-jarige oefenmeester is sinds oktober vorig jaar werkloos en wacht nog altijd op een nieuwe trainersklus. De laatste tijd zingen er wat namen van clubs rond de Tukker, die mogelijk interesse zouden hebben.

06-05-2025 12:00 door Michel Prevoo

Direct na zijn vertrek uit Engeland ging de geruchtenmolen draaien. Bijna iedere voetbalkenner was het eens: de Bundesliga is de perfecte volgende locatie voor Ten Hag. Zo werd al snel Borussia Dortmund genoemd. Na enige tijd werden die geruchten ontkracht. Volgens het Duitse Sky Sport is de trainer te duur en wordt er verder gezocht naar een geschikte kandidaat.

Liefhebber

Zo nu en dan duikt Ten Hag op bij een voetbalwedstrijd. Zo was hij aandachtig toeschouwer bij PSV-Ajax en zat hij op de tribune bij Heracles Almelo - NAC Breda. Ten Hag is niet alleen liefhebber van de Nederlandse competitie, maar laat zijn gezicht zo nu en dan ook in het buitenland zien. Media in Italië schrokken zich lam toen Ten Hag opdook in het Olympisch Stadion om AS Roma - Juventus te aanschouwen. De link tussen AS Roma en Ten Hag werd snel gelegd, maar hier bleek niks van waar. De Nederlander is voetballiefhebber puur sang. 

Ten Hag kan ook als toeschouwer enorm genieten van de sport. 

Inmiddels lijkt Ten Hag tóch op weg naar Duitsland. Bayer Leverkusen zou volgens de goed ingevoerde journalist Florian Plettenberg concreet bezig zijn met Ten Hag over een trainersfunctie. Er zouden concrete gesprekken hebben plaatsgevonden over een overstap naar de regerend Bundesliga-kampioen. Ten Hag zou terechtkomen bij een goed geoliede machine. Bayer Leverkusen is verzekerd van Champions League voetbal en wil met een frisse wind de strijd aangaan. Hier lijkt Ten Hag de meest geschikte man voor, maar ook huidig Ajax-trainer Francesco Farioli lijkt een goede kandidaat. Kleine kanttekening: als Xabi Alonso niet vertrekt bij de club, lijkt ook de weg richting Leverkusen afgesloten voor Ten Hag. 

Terugkeer?

Zou dan een terugkeer naar Amsterdam kunnen? De vraag om aanvallend voetbal is bij een groot deel van de Ajaxaanhang groot. Ajax lijkt richting de 37e landstitel te gaan, maar over het vertoonde spel is niet iedereen te spreken. De laatste weken worden Ten Hag en Ajax, die met aanvallend topvoetbal grote hoogtepunten bereikten, weer steeds vaker in één zin genoemd. Vooralsnog lijkt het vooral op hoop van de fans en speelt er niks tussen Ten Hag en zijn voormalige werkgever. 

Waar de toekomst van Ten Hag écht ligt, zal in de toekomst moeten blijken. De trainer zelf houdt de kaken stijf op elkaar en lijkt rustig af te wachten op een nieuwe trainersklus. Een paar maanden rust, zonder enige druk wat potjes voetbal bezoeken en genieten van het leven klinkt ook zo slecht nog niet. Toch staat Ten Hag bekend als een workaholic die maar al te graag weer aan de slag gaat! 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.