Laatste nieuws
14.35Boskamp hekelt Feyenoord: 'Mijn ouders gingen 4 uur de deur uit, rot lekker op!'
14.35Telstar wijst naar Manschot: 'Hadden hem de hele wedstrijd niet mee'
14.33Arbeloa vergelijkt Huijsen met Vinícius en geeft update over Mbappé
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
Resultaten x
Binnenland

Voorbeschouwing Tottenham Hotspur - Manchester United: Van Europa League-finale naar Premier League-topper

Op plek vijftien en zeventien eindigden Manchester United en Tottenham Hotspur vorig seizoen in de Premier League. Twee teams die bekendstaan als clubs die meedraaien in de top van de Engelse competitie zakten zwaar door de ondergrens. Toch troffen ze elkaar in een prominente Europese finale. De Spurs van Micky van de Ven waren in de Europa League uiteindelijk te sterk voor het United van Matthijs de Ligt en mogen dit seizoen in de Champions League uitkomen. Beide teams draaien inmiddels ook weer mee in de subtop van de competitie en zaterdagmiddag wacht een belangrijk onderonsje. 

07-11-2025 18:13 door Boris Pinkse

Aanstaande zaterdagmiddag wacht een kraker in Londen wanneer Tottenham Hotspur het in eigen huis opneemt tegen Manchester United. De malaise van vorig seizoen lijkt inmiddels voor beide clubs verleden tijd, al doen ook de huidige posities op de ranglijst geen eer aan de rijke geschiedenis van deze gevallen grootmachten. Gelukkig is de top vier binnen handbereik. Arsenal heeft als koploper een gat van zes punten geslagen op de achtervolgers, maar daarna volgen maar liefst zeven teams op twee punten van elkaar. Zowel Tottenham als Manchester United hebben in tien wedstrijden zeventien punten verzameld, even veel als Chelsea en een punt minder dan Liverpool, Sunderland en Bournemouth. Manchester City staat tweede met negentien punten. 

Beide teams zullen hopen om zich dit seizoen via de reguliere route te plaatsen voor de Champions League en in de wedstrijd van zaterdagmiddag kan daarin een belangrijke slag worden geslagen. Onder nieuwe coach Thomas Frank oogt Tottenham een stuk scherper dan vorig seizoen. Een cruciale rol is weggelegd voor Micky van de Ven, die al meerdere malen belangrijk was met een doelpunt en midweeks tegen FC Kopenhagen het internet liet ontploffen met een wereldgoal. Landgenoot Xavi Simons moet zijn vorm nog vinden en heeft het lastig in Londen. Aan de andere kant lijkt Matthijs de Ligt een belangrijke pion te zijn geworden in het systeem van Rúben Amorim. De centrale verdediger werd vandaag zelfs weer opgeroepen voor het Nederlands elftal door Ronald Koeman. Voor Joshua Zirkzee lijkt zo'n uitnodiging ver uit zicht. De aanvaller kwam dit seizoen nog nauwelijks tot minuten. Om 13:30 uur wordt er afgetrapt in het Tottenham Hotspur Stadium. 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.