Laatste nieuws
14.20Boskamp vol ongeloof: 'Die ploegen spelen beter positiespel dan Feyenoord'
14.20Telstar wijst naar Manschot: 'Hadden hem de hele wedstrijd niet mee'
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
11.30Viervoudig Oranje-international zit vast in het Midden-Oosten: 'Schandalig'
11.25Mijnans ziet Telstar terugkomen in de wedstrijd: 'Dan probeer je dat'
11.08Flinke rel bij het Lazio van Taylor en Noslin: Nederlander genoemd bij ruzie
11.06Slot maakt zich vanwege mogelijke terugkeer Wirtz niet druk om 'kansarm' Liverpool
Resultaten x
Binnenland

Voorbeschouwing: Premier League-voetbal op nieuwjaarsdag

Nieuwjaarsdag of niet, de bal rolt gewoon door in Engeland. Vier wedstrijden staan op het programma om het nieuwe voetbaljaar af te trappen, met interessante affiches in zowel de titelstrijd als de spannende middenmoot.ELF Voetbal blikt vooruit op deze duels.

31-12-2025 17:00 door Cas Witvliet

Liverpool - Leeds United

Voor het Liverpool van Arne Slot was 2025 een bewogen jaar. Er waren hoge pieken, zoals het binnenslepen van het kampioenschap, maar het was ook het jaar waarin de club een dramatische reeks kende. Dat alles valt echter in het niet bij het verschrikkelijke overlijden van Diogo Jota in de zomer.

Die mindere sportieve periode heeft Liverpool inmiddels achter zich gelaten. De laatste vier wedstrijden werden gewonnen en de ploeg is al zeven duels ongeslagen. Bij een overwinning kan Liverpool een gat van vijf punten slaan met nummer vijf Chelsea. Die zege moeten ze zien te behalen tegen nummer zestien Leeds United.

Na een moeizaam begin van het seizoen draait Leeds inmiddels een stuk beter en is de ploeg al vijf wedstrijden ongeslagen, waaronder een knappe zege op Chelsea. Het is bovendien niet lang geleden dat beide teams elkaar troffen: begin deze maand werd het 3-3. Liverpool leek op weg naar de overwinning, maar in de allerlaatste minuut kwam Leeds via Ao Tanaka op gelijke hoogte. De wedstrijd van morgen begint om 18.45 uur.

Crystal Palace - Fulham

Er is ook een alternatief om 18.45 uur, namelijk de wedstrijd tussen Crystal Palace en Fulham, een Londense derby. Het belooft een spannende wedstrijd te worden als je naar de ranglijst kijkt. Beide teams staan op 26 punten, goed voor de elfde en twaalfde plaats. Bij een overwinning kunnen ze zelfs plek vijf in het vizier krijgen: zo klein zijn de verschillen in de grote middenmoot van de Premier League.

Begin deze maand won Crystal Palace deze onderlinge ontmoeting. In de 87ste minuut was het Marc Guéhi die de winnende 1-2 voor zijn rekening nam.

Brentford - Tottenham Hotspur

Voor Tottenham Hotspur was 2025 het jaar waarin de club eindelijk weer een prijs won: de Europa League. Toch werd trainer Ange Postecoglou de laan uitgestuurd na een teleurstellend seizoen in de Premier League. Met Thomas Frank werd een nieuwe trainer aangesteld, afkomstig van tegenstander van morgen Brentford.

De Deen kent een wisselvallige eerste seizoenshelft bij zijn nieuwe club. Het seizoen begon sterk, maar in de afgelopen maanden is het verval groot. Daardoor is Tottenham afgegleden naar de dertiende plaats. Zoals eerder gezegd zijn de verschillen in Engeland echter klein: met een paar overwinningen zijn de Europese plekken weer in zicht.

Brentford verkeert juist in een goede flow, met overwinningen op Wolverhampton en Bournemouth. De club kan terugkijken op een sterke eerste seizoenshelft, bekroond met een keurige negende plek. Brentford aast morgen op revanche tegen hun oude trainer: begin deze maand won Tottenham Hotspur nog met 2-0 van de huidige nummer negen van de Premier League. De twee teams trappen om 21.00 af.

Sunderland - Manchester City

Om 21.00 uur staat ook een andere kraker op het programma: Sunderland tegen Manchester City. Sunderland kende een schitterend 2025 met eindelijk promotie naar de Premier League en laat meteen zien dat het daar thuishoort. De ploeg is voor bijna iedere tegenstander een lastige kluif en staat momenteel op de zevende plaats , iets waar bij Sunderland vooraf niemand van had durven dromen.

Sunderland treft echter een Manchester City dat in bloedvorm verkeert. De mannen van Pep Guardiola hebben in alle competities acht wedstrijden op rij gewonnen en zich weer volledig in de titelstrijd met Arsenal gemengd. Bij een overwinning morgen wordt het gat met de club uit Londen teruggebracht tot slechts twee punten. City houdt bovendien een goed gevoel over aan eerdere ontmoetingen met Sunderland: begin deze maand werd Sunderland vrij eenvoudig met 3-0 opzijgeschoven.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.