Laatste nieuws
20.10'Ajax ziet in Julio Soler van Bournemouth gewenste linksback'
20.08Perez springt in de bres voor Van Persie: 'Hij is echt een trainerstalent'
20.00Live Transfers: AC Milan wil ervaren spits als vervanger van geblesseerde Giménez
20.00Praat mee op VP: Manchester United - AFC Bournemouth
19.47Excelsior Maassluis - Ajax 'risicowedstrijd': 'Het blijft regio Rotterdam'
19.45'Feyenoord durft verantwoordelijkheid voor ontslag Van Persie niet te nemen'
19.45Praat mee op VP: AS Roma - Como
19.28Kersvers kampioen Inter Miami vindt opvolger stoppende Alba in Spanje
19.20'Manchester City wil Slot en Liverpool aftroeven in strijd om gewilde verdediger'
19.20Terry kampte met mentale klachten na CL-finale: 'Ging van alles door mijn hoofd'
19.05Driessen kraakt Feyenoorder na Klassieker: 'Alleen maar negatief aan het coachen'
19.05Suriname verwacht groen licht: 'Speler met uitzonderlijke kwaliteiten'
19.00Buijs laakt Fortuna en prijst Ihattaren: 'Andere jongens ver onder zijn niveau'
19.00Vermoedelijke opstelling PSV
18.55Van Hanegem irriteert zich tijdens Klassieker: 'Zat heel Nederland op te wachten'
18.38Van der Gijp laakt Van Persie na Klassieker: 'Of hij kraamt onzin uit'
18.30Vermoedelijke opstelling PSV: Bosz geeft jeugd de kans in KNVB Beker
18.20Driessen ziet 'opvallende' actie Van Persie: 'Grim maakte er een bespreking van'
18.09'Einde kalenderjaar bij Feyenoord: liesblessure volgende issue voor Rotterdammers'
18.00Ajax-fans verbaasd door media-optreden Van Persie: 'Hij is gewoon niet geschikt'
17.43Mislintat ontslaat technisch directeur op dag één van nieuwe klus in Duitsland
17.40'Valente-light' breekt door bij Ajax: 'Hij voetbalt verschrikkelijk makkelijk'
17.21'Rotterdam haalt opgelucht adem: blessure uitblinker Valente lijkt mee te vallen'
17.20Zwakke punt Feyenoord tegen Ajax aangewezen: 'Hij was de enige die dat wel deed'
17.15Kik Pierie (25) keert eenmalig terug uit voetbalpensioen: 'Ik kon geen nee zeggen'
17.15'Zorgen voor Ten Cate: FIFA overweegt Suriname uit te sluiten voor play-offs WK'
17.00Transferoorlog aanstaande: Simeone wijst droomtarget aan bij Atlético Madrid
17.00VP-Voetbalkantine: 'Met Regeer heeft Ajax geen nieuwe nummer 6 nodig'
16.40Weet Ajax zijn vijfde zege op rij te boeken?
16.40Lege F-Side bevalt goed in Amsterdam: 'Wat een rust en gezelligheid'
16.40Tomiyasu gearriveerd in Amsterdam, dinsdag medische keuring
16.39Met welke basiself zou jij aftrappen in Rotterdam?
16.38KNVB zet Vos op bekerwedstrijd Ajax
16.30De Mos beoordeelt PSV: 'Alle complimenten zijn volkomen terecht, maar...'
16.16Must see: Bassey (ex-Ajax) gaat viraal in Engeland na bizarre actie voor Fulham
Resultaten x
Binnenland

Kramer op zijn knieën naar De Kuip?

MICHIEL KRAMER moet Feyenoord van een doelpuntenmaker voorzien. Martijn Krabbendam en Jan Dirk Stouten zien in de spits de perfecte aanwinst voor de club uit de havenstad.

25-07-2015 08:45 door Redactie ELF Voetbal

Vertrek bij ADO Den Haag

Alles leek in kannen en kruiken toen Kramer zich bij Baniyas SC had gemeld, een shirt in zijn handen kreeg gedrukt en mocht poseren bij de dienstdoende clubfotograaf. De 26-jarige spits van ADO Den Haag kreeg een driejarig contract onder zijn neus geschoven en koos voor het geld uit Abu Dhabi.

Toch geen vertrek bij ADO Den Haag

Dat was begin juli, nu is alles anders. ADO Den Haag zette dinsdag een streep door de overgang. Een akkoord over de transfersom van anderhalf miljoen euro werd door de clubs nooit bereikt. De club uit de Residentie blies de overgang af, een keuze waarvoor Kramer begrip kon opbrengen.

Feyenoord zoekt spits

Inmiddels traint Kramer weer mee met ADO Den Haag. Toch ligt het in de lijn der verwachting dat de goaltjesdief komend seizoen niet in de Hofstad speelt. Een transfer naar Feyenoord? Als het aan Krabbendam en Stouten ligt wel. Stouten: "Wat mij betreft moet er nog steeds een spits bij."

"Ik pleit er nog steeds voor om het buitenkansje Kramer op te halen in Den Haag. Anderhalf miljoen euro? Dat is een bedrag dat te overzien is in het huidige voetbal", vervolgt Stouten zijn verhaal tegenover FC Rijnmond. De volledige reactie van Stouten is te zien in de bovenstaande video.

Vijftien à twintig doelpunten

Krabbendam vult zijn collega aan. "Die jongen wil op zijn knieën naar De Kuip. Hij is een seizoenkaarthouder geweest, hij wil niets liever dan naar Feyenoord. En je weet: met Kramer haal je gewoon doelpunten binnen. Hij gaat er gewoon vijftien á twintig maken bij Feyenoord."

Experimenteren

Giovanni van Bronckhorst zoekt nog naar de juiste afstemming van zijn voorhoede. In het verloren oefenduel met Southampton (0-3) speelde Dirk Kuyt in de eerste helft in de punt en Colin Kazim-Richards vanaf links. Kuyt kan echter ook op rechts, Kazim in de spits en Bilal Basaçikoglu op links.

"Logisch dat Gio nu het een en ander probeert", zegt Kazim over de wisselingen in het Algemeen Dagblad. "Daar zijn dit soort wedstrijden in de voorbereiding ook voor.  In Turkije heb ik vooral als buitenspeler gespeeld, zowel vanaf links als rechts. Ik speel dan in dienst van de spits, zoals ik het zelf graag zou hebben als ik in de punt van de aanval sta. Dus veel naar binnen trekken en kaatsen."

Kazim ziet het zitten om met Kuyt te combineren. "Zoals we tegen Southampton speelden kan zeker gevaarlijk zijn, omdat hij en ik vrijwel automatisch steeds van positie wisselen. Dat is niet alleen goed voor ons, maar voor het team. Onze samenwerking moet duidelijk nog beter, maar we hebben de tijd."




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.