Tweede ronde Barendrecht- FC Groningen 1-4
FC Groningen begon het bekertoernooi met een uitwedstrijd bij topklasser Barendrecht. Na 24 minuten scoorde Michael de Leeuw de 0-2, waarmee de wedstrijd eigenlijk al beslist was. De noorderlingen kenden verder weinig moeite met Barendrecht en wonnen met 1-4.
Derde ronde Flevo Boys - FC Groningen 1-8
Ook in de derde ronde trof Groningen een amateurclub. Flevo Boys uit Emmeloord, uitkomend in de Hoofdklasse, vormde geen groot obstakel voor de ploeg van Erwin van der Looi. Groningen won met 1-8, waarbij Michael de Leeuw vier keer scoorde. Met HHC Hardenberg had PEC minder moeite. De topklasser, de club waar de bekende radio-DJ Edwin Evers fan van is, werd met 6-1 verslagen. Grote man aan de kant van Zwolle was Thomas Lam. De middenvelder scoorde een loepzuivere hattrick in de eerste helft.
In de achtste finales trof Groningen dan de eerste profclub in FC Volendam. De ploeg uit de Juplier League speelde leuk mee met de Groningers, maar het niveauverschil bleek toch iets te groot. Mimoun Mahi scoorde vlak voor rust de 1-0. In de tweede helft schoot Nick van der Velden met nog twintig minuten op de klok een penalty binnen, waarna De Leeuw voor het slotakkoord zorgde.
Kwartfinale FC Groningen- Vitesse 4-0
Vitesse speelde Groningen helemaal zoek in het eerste uur en leek op weg naar een plekje in de kwartfinale. De rode kaart voor Vitesse aanvoerder Guram Kashia na 61 minuten veranderde de hele wedstrijd. Groningen benutte het voordeel van het spelen met een man meer optimaal en liep uit naar een 4-0 voorsprong. Hoogtepunt van de wedstrijd was het doelpunt van Yoëll van Nieff. Hij ramde een bal vanaf de linkerkant met een heerlijke curve in de kruising.
Halve finale FC Groningen- Excelsior 3-0
De loting werd vooraf met gejuich ontvangen. Het nietige Excelsior zou toch wel even opgerold moeten worden door Groningen was de gedachte onder de supporters. En uiteindelijk plaatste Groningen zich ook zonder al te veel moeite voor de finale. Hans Hateboer scoorde voor rust de 1-0, waarna Albert Rusnak en Tjaronn Chery voor een Gronings feestje zorgde en zij aankomende zondag in de bekerfinale mogen spelen.

