Laatste nieuws
18.10Van Hanegem ziet Ajax-sterkhouder 'heel gek doen': 'Kan aardig voetballen, maar..'
18.10Sneijder waarschuwt Nederlands elftal en rekent niet op wereldtitel
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
Resultaten x
Binnenland

ELF Vooruitblik: Strijd om 2e plek Eredivisie, loopt Barcelona in?

In ELF Vooruitblik kijken we naar het programma van vandaag (zondag). Doordeweeks werd er al veel gevoetbald, maar ook vandaag staan er weer genoeg wedstrijden op het programma. Wat dacht u van de strijd om de 2e plek in de Eredivisie. Maar ook de buitenlandse competities hebben genoeg in petto vandaag.

08-02-2015 10:00 door Redactie ELF Voetbal

HOT!

Ruikt AZ bloed?

AZ won doordeweeks al met 1-0 op bezoek bij Ajax en door het verlies van Feyenoord kwam AZ op gelijke hoogte met de Rotterdammers. Gisteren verloor PEC Zwolle met dikke cijfers bij SC Heerenveen (4-0) en met de wetenschap dat Ajax niet in goede doen is, in het achterhoofd ligt de strijd om de tweede plek volledig open.

AZ moet dan om 16.45 af zien te rekenen met FC Groningen. Bij winst in de Euroborg en verlies van Ajax bij Go Ahead Eagles, kan het gat tussen die ploegen tot twee punten worden verkleind. AZ kreeg wel een tegenvaller te verwerken. Aron Johansson kan niet meespelen.

Loopt FC Barcelona in?

Gisteren ging Real Madrid keihard onderuit in de Madrileense derby. De Koninklijken verloren maar liefst met 4-0 van Atletico Madrid. Voor FC Barcelona de gelegenheid om in te lopen. Het gaat was tot dusver vier punten maar vier punten, maar Barça kan Real Madrid tot één punt naderen.

Daarvoor moeten de Catalanen wel de uitwedstrijd bij Athletic Bilbao winnen. Baskenland vs Catalonië dus. Gezien de stand voor Barcelona niet moeilijk. Athletic is dit seizoen aan een teleurstellend seizoen bezig en bezet slechts de 13e plaats. Toch is dit voor Barcelona geen garantie, want de laatste twee wedstrijden in Bilbao wist Barcelona niet te winnen. 1-0 verlies in december 2013 en 2-2 in april 2013.

Voert van Gaal druk City op?

Het Manchester United van Louis van Gaal gaat vandaag op bezoek bij West Ham United. United zag gisteren twee concurrenten voor de derde plek winnen, maar de tweede plek kan ook zomaar weer dichtbij komen. Manchester City kwam gisteren niet verder dan 1-1 tegen Hull City.

Als Manchester United vandaag het uitduel bij West Ham wint, klimt het in ieder geval weer naar de derde plek, maar is ook de tweede plek dichtbij. Bij winst wordt het gat met nummer twee City tot vier punten gebracht.

NOT!

Terugval Ajax

Ajax wist in de tweede seizoenshelft pas één wedstrijd te winnen, 1-0 tegen FC Groningen. Daarna werd gelijkgespeeld tegen Feyenoord, verloren bij Vitesse en verloren van AZ. De titel is al een utopie voor de Amsterdammers maar ook de tweede plek is serieus in gevaar.

Normaal lijkt een uitwedstrijd bij Go Ahead een zekerheidje, maar ook de ploeg uit Deventer kent de situatie in Amsterdam. Met het publiek erachter en keihard werken kan Go Ahead zomaar eens de winst behalen tegen Ajax.

AS Roma

De Serie A is geruime tijd niet spannend meer. Gisteren won Juventus al met 3-1 van AC Milan en lijkt af te steven op alweer een titel. Want ook AS Roma lijkt niet echt meer iets terug te doen. De Romeinen spelen vandaag uit bij Cagliari, maar weten niet meer wat winnen is. De laatste drie competitiewedstrijden werden gelijkgespeeld.

 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.