"Natuurlijk, ik wil altijd vooruit. Met een man meer moet je meer risico nemen. Dan kan zo'n bal ook een keer goed vallen. Nu leek het alsof we alles op safe speelden. Dan weet je wel hoe laat het is", stelt Ziyech tegen De Telegraaf.
"In de eerste helft waren we zoekende, maar daarna hadden we door hoe Vitesse speelde. Tegen tien man is het vaak lastiger dan tegen elf. Dat bleek maar weer", gaat Ziyech verder. Voorafgaand aan de strafschop die hijzelf benutte, gaf de middenvelder een pracht van een steekpass op de doorgebroken Youness Mokhtar, die in het strafschopgebied neer werd getikt.
"Dat is goed voor mijn zelfvertrouwen. Dat die steekpassjes en openingen aankomen, zijn voor een speler als ik mooie momenten. Maar door dit resultaat stap ik alsnog met een rotgevoel de bus in."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandZiyech: 'Stapte met een rotgevoel de bus in'
Na afloop van het onderonsje met Vitesse (2-2) was Hakim Ziyech ontevreden over zijn ploegmakkers van FC Twente. Met name na de rode kaart voor de Arnhemmers had de spelmaker van de Tukkers, die zelf de 2-2 scoorde, teveel balletjes breed gezien.

