Dat meldt de Tubantia. Tijdens de wedstrijden tegen PSV (1-2 nederlaag) en ADO Den Haag (3-1 winst) verscheen de steenmarter uit het niets op het veld om vervolgens zo snel mogelijk weer te verdwijnen. "Dat zie je ook aan de filmbeelden. Het diertje is zichtbaar in paniek en probeert weg te komen. Normaal gesproken zou het zich bij onraad gewoon verstoppen", weet Brinkcate, die vermoedt dat de steenmarter zich in de muren van de catacomben heeft genesteld, maar opschrikt van het geluid tijdens de wedstrijden.
De deskundige sluit uit dat het om een humoristische supporter gaat, die het dier tot tweemaal toe meenam naar het Polman Stadion. "Dat is geen optie. Steenmarters zijn niet tam te krijgen, laat staan dat je ze op de arm mee zou kunnen nemen naar een stadion. Ze hebben vlijmscherpe tanden en bijten zo je vinger eraf. Bovendien is het risico op een infectie groot."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandHeracles Almelo wil steenmarter wegjagen
Heracles Almelo vindt het hoog tijd worden om onderzoek te doen naar de steenmarter, die zich heeft genesteld in het stadion van de club. Daarom heeft de club uit Overijssel deskundige Han Brinkcate ingeschakeld.

