Bij zijn overgang naar Rotterdam-Zuid verschenen er verhalen dat Toornstra in zijn jeugd supporter zou zijn geweest van Feyenoord. De verhalen over de Feyenoord-pyjama kunnen echter naar het rijk der fabelen worden verwezen. "Ik heb het thuis nog even nagevraagd en zelfs nog gezocht, maar ik heb geen pyjama kunnen vinden", aldus de gelegenheidsrechtsbuiten tegenover Feyenoord TV.
"Wel is het altijd een droom van mij geweest om voor Feyenoord te spelen", vervolgt de ex-voetballer van ADO Den Haag, die mede vanwege de fanatieke en hondstrouwe aanhang van Feyenoord naar De Kuip vertrok. "Ik vind het lekker om voor fanatiek publiek te spelen. Dat kan extra krachten losmaken en uiteindelijk zeker een aantal punten schelen over een heel seizoen."
Het huidige spel van Feyenoord, dat zaterdagavond een 2-1 overwinning behaalde op Heracles Almelo, kan Toornstra bekoren. "De stijgende lijn zit erin. In de laatste weken hebben we redelijk spel kunnen koppelen aan resultaat. Als we dit kunnen doorzetten, dan kunnen we in de winterstop kijken hoe we ervoor staan. Het gevoel is goed."

