Daarbij wordt zijn rechteronderbeen geamputeerd, meldt L1 Sport. In 2012 werd het linkeronderbeen van de voormalige centrumspits van Roda JC en MVV al geamputeerd, als gevolg van zijn suikerziekte. Bij die operatie ontstonden complicaties, waardoor Nanninga in coma raakte.
Na vijf maanden coma en een ziekbed van anderhalf jaar was de van origine Groninger sinds begin dit jaar weer thuis, in het Belgisch-Limburgse Neeroeteren. Maar hij heeft nu weer een flinke tegenslag moeten incasseren in diens herstel.
Nanninga, inmiddels 65 jaar, was in acht seizoenen Roda JC goed voor 107 doelpunten. Internationaal werd hij bekend door het doelpunt dat hij scoorde in de WK-finale van 1978 in Argentinië. Een kwartier voor tijd kopte hij met zijn hoofd, zijn specialiteit, de 1-1 binnen. In de verlenging ging Oranje toen pas onderuit.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandOok rechteronderbeen Dick Nanninga geamputeerd
Verschrikkelijk nieuws voor Dick Nanninga. Vandaag (woensdag) gaat de oud-international van het Nederlands elftal weer onder het mes.

