Laatste nieuws
16.40Lege F-Side bevalt goed in Amsterdam: 'Wat een rust en gezelligheid'
16.30De Mos beoordeelt PSV: 'Alle complimenten zijn volkomen terecht, maar...'
16.16Must see: Bassey (ex-Ajax) gaat viraal in Engeland na bizarre actie voor Fulham
16.00Fans Ajax unaniem over Klassieker-ster: 'Komen heel wat miljoenen voor binnen'
15.55'Go Ahead zit niet stil en omcirkelt één naam om achterhoede te versterken'
15.55Live Transfers: Miami haalt weer Spaans international, nieuw avontuur voor Dybala
15.53'Van Persie heeft het volste recht om in de Mickey Mouse League fouten te maken'
15.50Doelman Olij gaat PSV-debuut maken tegen amateurs GVVV: 'Heeft hij verdiend'
15.45De blessuregeschiedenis van Ajax-aanwinst Tomiyasu: opvallende transformatie
15.35Derksen trapt op rem na Klassieker: 'Kan nooit een goede trainer zijn'
15.30Van der Vaart: 'Zo onbeschrijfelijk trots, voor mij is zij groter dan de sport'
15.25Spaan prijst 'nieuwe' Ajax-controleur de hemel in: 'Is Resink beter? Nee toch?'
15.00'Slechte verliezer' Van Persie gekraakt: 'Het is een hele zielige man'
14.55PSV-coryfeeën richten pijlen op viertal: 'Als hij zo speelt, nooit meer in basis'
14.50Telstar grijpt in na 'onacceptabel' gedrag van fan: 'Bier is er om te drinken'
14.50Rayane Bounida belooft Ajax-supporter: 'Ik kom nooit meer te laat'
14.42Luijckx wijst speler van het weekend aan: 'Hoort bij beste spitsen van Nederland'
14.26'Thiago Silva vertrekt bij Fluminense en wil terugkeren naar Europa'
14.24Telstar wil landelijk stadionverbod voor fan die bier naar grensrechter gooide
14.05Bosz positief over zware PSV-blessure: 'Het gaat de goede kant op met hem'
14.04Derksen haalt hard uit na uitspraken van Van Persie: 'Hij lult maar wat'
14.00LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
13.55Technische Ajax-staf ontleed door Grim: 'We doen het met elkaar'
13.55Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
13.46Vermoedelijke opstelling PSV
13.42'Tomiyasu naar Amsterdam gehaald als back, nog twee targets op de radar bij Ajax'
13.40Bosz kiest met Olij weer voor bekerkeeper: "Als hij geen gekke dingen doet"
13.27Bosz maakt keeper bekend voor bekercampagne van PSV: 'Hij verdient het'
13.23COLUMN: Zes nederlagen uit acht duels; nog niet genoeg voor ontslag?
13.20Kramer vertelt over nieuwe carrière: 'Ik ga langzaam omhoog klimmen'
13.15Chris de Graaf deze week niet welkom bij FC Twente: 'Hij gaat helaas verliezen'
13.12Wedstrijd tegen GVVV onder leiding van Blank
13.06Belgische topclub ontslaat trainer: 'Van Bommel en Van Nistelrooij in beeld'
13.02Wat gaat PSV doen tegen GVVV?
13.00Met welke elf namen zou jij aftrappen tegen GVVV?
Resultaten x
Binnenland

Voetbal Focus: Suarez, het Bayern-schaap en een keeperstrijd

De grote vraag is. Hoe zal Luis Suárez straks worden onthaald op de Spaanse voetbalvelden? Die vraag staat centraal in het hoofdverhaal van de nieuwe Voetbal Focus.

04-09-2014 14:00 door Redactie ELF Voetbal

Het september/oktober-nummer ligt vanaf vandaag in de winkelschappen. Het voetbalblad mét ballen, dat om de twee maanden aandacht besteed aan het buitenlandse topvoetbal op zijn eigen manier. Interessante achtergrondverhalen, interviews met sterren, maar ook voldoende aandacht voor glammer en glitter, schandaalverhalen en schaargeklede fotografie.

Luis Suarez vormt deze keer een van de middelpunten. Eind oktober maakt hij uitgerekend in Madrid zijn competitiedebuut voor FC Barcelona. Dan zit zijn schorsing erop. Hoe zullen de meedogenloze Spaanse voorstoppers reageren op types als Suárez? Aan de andere kant: het voetbalgenie in de Uruguayaan zal in de Primera División zeker op waarde worden geschat. Voetbal Focus legt uit waarom.

Toni Kroos, het zwarte Bayern-schaap. Zo luidt het verhaal over een van de beste Duitse middenvelder. Sinds deze zomer speler van Real Madrid. Ook een andere Duitse held komt uitgebreid aan bod. Dé Duitse WK-held. Mario Götze nam de enige treffer in de finale tegen Argentinië voor zijn rekening. Een mooi hoofdstuk dat precies past in zijn leven. Waarom? Dat is ook te lezen.

Steeds luider schreeuwen clubs en UEFA moord en brand vanwege het third party ownership, waarbij spelers het eigendom zijn van een zogenaamde derde partij. Het fenomeen werkt belangenverstrengeling in de hand en bemoeilijkt de invoering van Financial Fair Play. Doyen Sports Group is de meest beruchte derde partij en verdient tientallen miljoenen euro's per jaar over de ruggen van clubs en speler.

Als tiener werd hij uitgeroepen tot de beste keeper van de Belgische Jupiler League. Geen wonder dat het grote Chelsea Thibaut Courtois aantrok. Op Stamford Bridge stond echter al een wereldkeeper onder de lat: Petr Cech. Voetbal Focus gaat in op de keeperkwestie.

Niet Lionel Messi, maar Arjen Robben en een handvol Duitsers waren deze zomer de beste voetballers van het WK in Brazilië. En een 23-jarige Colombiaanse linkspoot. Zijn naam: James Rodríguez. Nog tijdens het WK kocht Real Madrid, specialist in transfers van duizelingwekkende omvang, de goaltjesdief voor 80 miljoen van AS Monaco. Met de sensationele Rodríguez in de gelederen wil de Koninklijke de landstitel op stadgenoot Atlético heroveren.

Daarnaast een uitgebreid artikel over de kooplust van Arsenal. Of eigenlijk de niét kooplust, die de eigenwijze manager Arsène Wenger bijna zijn dienstverband bij Arsenal kostte. Daarnaast een prachtig verhaal over de beste, eh... lekkerste vrouwelijke voetbalcommentatoren van de wereld. Een mooi achtergrondverhaal over de meest gehate voetbalclub van Duitsland, Red Bull Leipzig uit de Tweede Bundesliga.

En het levensverhaal van Giovanni Trapattoni, die opnieuw als dikke zeventiger een grote uitdaging aangaat. De tien rijkste voetbalvoorzitters van de wereld. En een serie over... zelfmoordvoetballers. Spelers die een einde maakten aan hun leven.

En de vaste rubrieken:

- De Rellen Top 10 van... Alan Pardew
- Cultheld: Fabrizio Ravanelli
- Dreamteam: team 'Uit Zwéden'
- Gevallen ster: Oktay Derelioglu
- De avonturen van Super Mario (Balotelli)
- Beauty & The Ball: de kopbal
- Historisch duel: Real Madrid - Ajax, De Koninklijke afgedroogd in eigen huis

Voetbal Focus ligt in de winkelschappen voor 3,95 euro.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.