Inmiddels zijn er al een handvol spelers vertrokken bij NEC. De 21-jarige Jahanbakhsh liet al weten het naar zijn zin te hebben in Nijmegen, maar mogelijk vertrekt hij alsnog. De Iranees heeft nog een contract voor twee jaar, met een optie voor een extra seizoen.
De international was deze zomer nog actief op het WK in Brazilië. Daarom denkt hij ook aan een stap hogerop. Volgens Voetbal International willen Groningen en Heerenveen hem uit de eerste divisie weghalen. Daarvoor moeten ze wel de hoofdprijs betalen.
Vorig seizoen wist Jahanbakhsh vijf doelpunten te maken in de Eredivisie, waarvan twee op de laatste speeldag tegen Ajax (2-2). NEC ging daardoor naar de play-offs, maar degradatie kon niet worden afgewend.

