"Dordrecht is de perfecte club om minuten te maken in de Eredivisie", zegt Korte in gesprek met Soccernews. "Ik moet eerst even kijken hoe ik me aanpas aan het niveau aan de Eredivisie. Als ik rond de zeven doelpunten maak dit jaar ben ik tevreden, maar stel dat ik evenveel scoor als vorig seizoen (veertien, red.), dan draai ik gewoon een topseizoen. Ik heb nog helemaal geen Eredivisie-ervaring, maar eens moet de eerste keer zijn natuurlijk."
In de Jupiler League liet Korte zich zien, maar toch verhuurde ADO hem weer. "Ik heb inderdaad nog niet mijn kans gepakt bij ADO. Trainer Henk Fräser wilde me wel minuten laten maken, maar nooit zo veel als dat ik er bij Dordrecht zou maken. Het is natuurlijk geweldig om daar weer te mogen spelen. Helemaal omdat we nu in de Eredivisie actief zijn", vervolgt de 21-jarige Hagenaar.
Dordrecht kan vrijuit spelen. "Wij gaan gewoon lekker aanvallend voetbal spelen en dan kijken we wel waar we komen. We hebben niks te verliezen en dat spreekt mij ook wel aan. Bij ADO is de druk natuurlijk torenhoog en als jonge voetballer is dit misschien wel beter", aldus Korte.

