Dat meldt Omroep West. Zijn contract in de Hofstad loopt nog een jaar door, maar ADO Den Haag heeft al kenbaar gemaakt dat het volledig meewerkt aan een vertrek. Vorig seizoen speelde Poepon op huurbasis voor NAC Breda, maar de West-Brabantse club ontbeert het benodigde transfergeld om de Amsterdammer definitief over te nemen.
Opvallend genoeg lichtte ADO Den Haag eind maart de optie in het aflopende contract van de speler. Dat om een mogelijke transfersom veilig te stellen. ADO Den Haag nam hem medio 2012 immers voor enkele tonnen over van De Graafschap.
Poepon ging eerder niet op interesse uit Thailand. Ook zou er een club uit Turkije zich hebben gemeld voor de aanvaller. ADO Den Haag heeft ook Catalin Tira en Malcolm Esajas kenbaar gemaakt dat ze mogen vertrekken uit het Kyocera Stadion.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandPoepon kan rekenen op buitenlandse interesse
Een vertrek van Rydell Poepon bij ADO Den Haag lijkt dichtbij. Diverse buitenlandse clubs hebben geïnformeerd naar de 26-jarige aanvaller.

