Het feit dat Heracles Almelo 27 april aan één punt genoeg heeft om zich officieus veilig te spelen in de Eredivisie en voor Ajax één punt juist volstaat om officieel de landstitel te vieren, lijkt een salonremise een logisch resultaat.
Iets dat Mario van der Ende ook al in zijn videoboodschap verkondigt. Klaassen gelooft er niet in. "We gaan voor de winst. Dat is duidelijk. En Heracles Almelo doet dat waarschijnlijk ook", vertelt de aanvallende middenvelder tegenover De Telegraaf.
"Maar ik kan me wel voorstellen dat we, als het vlak voor tijd is en we allebei niet meer hoeven, niet als gekken naar voren gaan rennen." Ook Christian Poulsen, die gisteren (zondag) voor de openingstreffer zorgde tegen ADO Den Haag, denkt dat. "In de laatste paar seconden zullen we niet meer met acht man aanvallen. Maar we gaan naar Almelo om te winnen."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandKlaassen: 'Gelijkspel tegen Heracles? Prima!'
"Als een gelijkspel voor allebei het beste is, vind ik het prima. Als we maar kampioen worden." Wijze en duidelijke woorden van Davy Klaassen.

