Na dit seizoen keert Cabral wellicht terug in Enschede. Voor hem geen probleem. "Nee, absoluut niet. Ik heb er goede mensen ontmoet. Ik heb er goede en wat mindere dingen meegemaakt, maar dat is allemaal een leerproces voor mij. Ik zou daar geen moeite mee hebben."
"Ik ben op dit moment gewoon bezig met ADO, maar natuurlijk kijk ik wel met een schuin oog naar FC Twente. Dat is toch de club waar ik onder contract sta. Mooi om te zien dat ze zo goed bezig zijn, maar ik ben nu speler van ADO en daar moet ik me op focussen."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandCabral heeft geen moeite met terugkeer naar Twente
ADO Den Haag gaat woensdagavond op bezoek bij FC Twente. Voor Jerson Cabral een speciale wedstrijd. De buitenspeler staat onder contract bij de Tukkers, maar wordt tijdelijk ondergebracht bij de club uit Den Haag.

