Fraser maakt sinds 2012 deel uit van de technische staf van Jong Oranje, en als assistent bij ADO kon hij beide functies goed combineren. Als hoofdtrainer zal dat echter niet meer lukken. Fraser heeft er zin in om zich te bewijzen als hoofdtrainer.
"Dit is een mooie stap in mijn carrière, al zal ik Jong Oranje met pijn in het hart verlaten. Begin juni speelt de ploeg de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Schotland en Luxemburg. Dan ben ik er in principe voor het laatst bij", aldus Fraser in De Telegraaf.
"Iedereen weet dat ik heel graag hoofdtrainer wilde worden. Ik heb er hard voor gewerkt en ben er voor mijn gevoel al een jaar of vijf klaar voor. Het belangrijkste is om de club in de eredivisie te houden. Mijn start als hoofdcoach was veelbelovend, maar ik zal me over een langere periode moeten bewijzen."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandFraser wordt fulltime coach van ADO Den Haag
Deze week zal Henk Fraser zijn handtekening zetten onder een contract dat hem voor 2,5 jaar hoofdtrainer maakt van ADO Den Haag. En dat zal hij fulltime gaan doen. Zijn job als trainer van Jong Oranje zal hij per deze zomer opgeven.

