Dan zou hij nog vaker scoren, zegt de 27-jarige aanvaller in Voetbal International. "Bij een topclub word je ook nog eens omringd door betere spelers. Begrijp me niet verkeerd: ik zit bij FC Groningen helemaal op mijn plaats. Ik zou deze club niet zomaar kunnen inruilen voor een andere subtoper. Alleen voor een kans bij de traditionele topdrie zou ik zeker weggaan, zal heb ik niet de illusie dat die nu bij mij zullen aankloppen."
"Als speler zou ik het best passen bij Feyenoord, net als FC Groningen een echte volksclub. Hard werken en de beuk erin gooien ligt me wel. Ik ken mijn beperkingen dondersgoed. Ik ben geen Mike van Duinen (van ADO Den Haag, red.) die een fraaie dribbel inzet en dan even prachtig scoort. Maar komt die voorzet, dan weet ik dat ik die bal raak."
"Ik zou het geweldig vinden voor Feyenoord te spelen. En anders in het buitenland. De competities in Engeland en Duitsland trekken me enorm. Als je bij FC Groningen je doelpunten maakt, kun je ze daar ook maken."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandTopscorer FC Groningen: 'Geweldig om voor Feyenoord te spelen'
Met acht doelpunten is hij op dit moment de clubtopscorer van FC Groningen. Michael de Leeuw steekt goed in zijn vel in het hoge noorden. Al heeft hij nog wel een droom: spelen bij een topclub en dan bij Feyenoord.

