ADO Den Haag heeft zeven sollicitatiebrieven ontvangen voor de vacante positie. "Die komen gewoon spontaan binnen. De voetbalwereld is wat dat betreft erg klein", zegt directeur Piet Jansen (foto) van ADO Den Haag tegenover Omroep West.
"Ik ga woensdagavond met Maurice Steijn voor het eerst de namen doornemen. We hopen het half februari af te ronden en hem te presenteren."
ADO Den Haag maakte eind vorig jaar bekend dat het contract van hoofd jeugdopleiding Wilfred van Leeuwen per 1 januari 2014 werd ontbonden. Doordat hij ook hoofdtrainer is bij Topklasser VVSB is hij niet fulltime beschikbaar. Sindsdien is de club op zoek naar een nieuwe kandidaat.
ADO Den Haag hoopt binnenkort ook een nieuw directielid te presenteren.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandADO Den Haag heeft al zeven sollicitatiebrieven binnen
Wilfred van Leeuwen is per 1 januari vertrokken als hoofd jeugdopleiding bij ADO Den Haag. Wie wordt zijn opvolger?

