Tijdens het WK van komende zomer in Brazilië komt er ook een Belgische camping. Ook Ghana heeft nu geïnformeerd. Directeur Daniël Frankenhuis van de Oranjecamping was wel verbaasd. "Dat er Europese landen zijn na Nederland en België die in Brazilië een supporterscamping willen, mag je verwachten, maar Ghana?!", zegt hij in AD Sportwereld.
"Ze willen een camping voor vijfhonderd man. Ik moet nog veel over ze leren: van wat voor artiesten houden ze? Wat eten Ghanezen? Of het haalbaar is? Over twee weken praten we met ze." Al is een camping een relatief goedkoop alternatief. "Een middenklasse-hotel gaat tijdens het WK 600 dollar per nacht kosten."
"Voor een kamer in een sloppenwijk betaal je straks al 150 dollar", zegt Frankenhuis die weet dat meer voetbalbonden voelen voor een betaalbare supporterscamping in Brazilië. "Ik kan nog niet zeggen welke, maar naast Ghana hebben nóg enkele landen interesse. Maar éérst concentreren we ons op de Nederlandse en Belgische campings."
De Nederlandse camping in São Paulo (de derde speelstad van Oranje) kreeg tot gisteren (woensdag) al 576 aanmeldingen binnen waarbij de meeste campinggangers minstens twee poulewedstrijden willen bijwonen. Minimaal vijfhonderd waren er nodig om de camping in Brazilië kostendekkend te draaien, dus Frankenhuis ziet het de goede kant opgaan.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandOranjecamping krijgt opvallende verzoeken
De Oranjecamping is hot. Al vijf eindtoernooien trok een stoot supporters door het organiserende land en belegde in de speelstad een tentenkamp. Maar daar blijft het niet bij.

