"Voor de wedstrijd had ik al in mijn hoofd dat ik wat goed moest maken, omdat ik er tegen Heerenveen niet bij was door een buikgriep", reageerde Zuiverloon tegenover Omroep West.
Diep in de tweede helft haalde ADO De zege binnen. Dit in tegenstelling tot de wedstrijd midweeks tegen sc Heerenveen die in een gelijkspel eindigde. "We hadden geluk dat de bal vandaag wel goed viel", ging Zuiverloon verder.
Komend weekeinde speelt ADO tegen RKC Waalwijk. "We doen onszelf te kort als we volgende week niet winnen van RKC Waalwijk."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandZuiverloon: 'Ik moest wat goed maken'
Gianni Zuiverloon speelde zondagmiddag een prima pot met ADO Den Haag op bezoek bij FC Groningen. In het hoge noorden van Nederland werd met 1-2 gewonnen door de club uit de Residentie.

