"Ik denk dat Willem II beter is voor mijn ontwikkeling als speler. Ik heb betere spelers om mij heen en alles ziet er goed uit en is goed georganiseerd. Dat is goed voor mij en zo hoop ik beter te worden", aldus Ondaan tegenover RTV Noord-Holland.
Afgelopen zaterdag was er voor het eerst contact met Willem II. "Alles ziet er goed uit. Organisatorisch, het team. Eigenlijk alles." Ondaan kwam afgelopen zomer over van AZ waar hij geen contractverlenging kreeg aangeboden. Hierop koos hij ervoor om op amateurbasis te gaan voetballen voor Telstar.
Na het duel met FC Eindhoven kreeg hij wel een contract aangeboden. "Maar bij Willem II denk ik een betere speler te worden." Ook was er interesse uit de Eredivisie. "Daar heeft mijn zaakwaarnemer mee gesproken. Met welke club? Geen idee. Ik ben er wel nieuwsgierig naar, maar ik focus me nu op Willem II."
Trainer Marcel Keizer van sc Telstar wil er niet te veel bij stilstaan. "Je moet niet kijken wat je niet hebt, maar kijken wat je wel hebt. Wij hebben er alles aan gedaan om hem te behouden. Nu gaan wij verder kijken en verder zoeken."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BinnenlandOndaan koos bewust uit rijtje voor Willem II
Na drie officiële competitiewedstrijden en vier goals is Terell Ondaan alweer verdwenen bij sc Telstar. Hij tekende gisteren (dinsdag) een contract bij Willem II. "Ik wil beter worden."

