"Soms wil je iemand helpen en doe je het gewoon. Al is het wel volledig op eigen risico. Tijdens een training kan hij geblesseerd raken en dan kan hij natuurlijk fluiten naar een nieuwe club. Voor mij is het handig om genoeg spelers te hebben", zegt trainer Pieter Huistra in gesprek met Sp!ts.
Een contract is niet aan de orde. "Stel dat Jong De Graafschap met achttien spelers naar een oefenwedstrijd gaat, dan kan ik nog wel een extra speler gebruiken tijdens de training. Helaas is Will voor ons niet haalbaar, want hij is een Eredivisie-salaris gewend."
Eerder kon hij tekenen bij ADO Den Haag, maar de betrokken partijen konden het niet eens worden. Huistra hoopt dat Will een nieuwe werkgever vindt. "Hij moet zijn gezin onderhouden en zijn hypotheek aflossen. Ik denk dat er nog wel een mooie club voor hem komt; hij kan gemakkelijk mee in de Eredivisie."

