Laatste nieuws
16.55De volgende Snapchat van Jorthy Mokio? Die zal er niet komen
16.52'Zorgelijk nieuws: FIFA overweegt Suriname te diskwalificeren voor play-offs WK'
16.40Lege F-Side bevalt goed in Amsterdam: 'Wat een rust en gezelligheid'
16.30De Mos beoordeelt PSV: 'Alle complimenten zijn volkomen terecht, maar...'
16.16Must see: Bassey (ex-Ajax) gaat viraal in Engeland na bizarre actie voor Fulham
16.05VP-Voetbalkantine: 'Koeman kan niet meer om Roefs heen bij Oranje'
16.00Fans Ajax unaniem over Klassieker-ster: 'Komen heel wat miljoenen voor binnen'
15.55'Go Ahead zit niet stil en omcirkelt één naam om achterhoede te versterken'
15.55Live Transfers: Miami haalt weer Spaans international, nieuw avontuur voor Dybala
15.53'Van Persie heeft het volste recht om in de Mickey Mouse League fouten te maken'
15.50Doelman Olij gaat PSV-debuut maken tegen amateurs GVVV: 'Heeft hij verdiend'
15.45De blessuregeschiedenis van Ajax-aanwinst Tomiyasu: opvallende transformatie
15.35Derksen trapt op rem na Klassieker: 'Kan nooit een goede trainer zijn'
15.30Van der Vaart: 'Zo onbeschrijfelijk trots, voor mij is zij groter dan de sport'
15.25Spaan prijst 'nieuwe' Ajax-controleur de hemel in: 'Is Resink beter? Nee toch?'
15.00'Slechte verliezer' Van Persie gekraakt: 'Het is een hele zielige man'
14.55PSV-coryfeeën richten pijlen op viertal: 'Als hij zo speelt, nooit meer in basis'
14.50Telstar grijpt in na 'onacceptabel' gedrag van fan: 'Bier is er om te drinken'
14.50Rayane Bounida belooft Ajax-supporter: 'Ik kom nooit meer te laat'
14.42Luijckx wijst speler van het weekend aan: 'Hoort bij beste spitsen van Nederland'
14.26'Thiago Silva vertrekt bij Fluminense en wil terugkeren naar Europa'
14.24Telstar wil landelijk stadionverbod voor fan die bier naar grensrechter gooide
14.05Bosz positief over zware PSV-blessure: 'Het gaat de goede kant op met hem'
14.04Derksen haalt hard uit na uitspraken van Van Persie: 'Hij lult maar wat'
14.00LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
13.55Technische Ajax-staf ontleed door Grim: 'We doen het met elkaar'
13.55Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
13.46Vermoedelijke opstelling PSV
13.42'Tomiyasu naar Amsterdam gehaald als back, nog twee targets op de radar bij Ajax'
13.40Bosz kiest met Olij weer voor bekerkeeper: "Als hij geen gekke dingen doet"
13.27Bosz maakt keeper bekend voor bekercampagne van PSV: 'Hij verdient het'
13.23COLUMN: Zes nederlagen uit acht duels; nog niet genoeg voor ontslag?
13.20Kramer vertelt over nieuwe carrière: 'Ik ga langzaam omhoog klimmen'
13.15Chris de Graaf deze week niet welkom bij FC Twente: 'Hij gaat helaas verliezen'
13.12Wedstrijd tegen GVVV onder leiding van Blank
Resultaten x
Buitenland

Dortmund geniet na, FC Bayern München blijft dromen

Het besef dringt nu pas door. Borussia Dortmund heeft dit seizoen een prestatie van formaat geleverd met als kers op de taart een Champions League-finaleplaats op Wembley.

02-05-2013 08:55 door Redactie ELF Voetbal

Mats Hummels (24) leverde een bijdrage aan de uitschakeling van Real Madrid in de halve eindstrijd. "Dit is iets waar ik van droomde toen ik begon met voetballen en dat is nu bijna twintig jaar geleden", aldus de Duitser tegen de UEFA. "Het is nog steeds moeilijk om tot bezinning te komen over het feit dat we het gehaald hebben. We wilden niet dat ze scoorden, omdat we wisten wat er dan zou gebeuren. Aan het eind moesten we nog twaalf of dertien zeer moeilijke minuten overleven."

Robert Lewandowski bereikte dinsdagavond het hoogtepunt van zijn profcarrière. "Dit is het beste moment van mijn carrière, omdat we in de finale staan. Natuurlijk was het een lastige wedstrijd, maar alles was in orde tot die eerste goal. We hielden de zenuwen in bedwang en uiteindelijk maakt het niet veel uit, want we hebben het gehaald", aldus de 24-jarige topschutter van allure.

In de finale treft Borussia Dortmund FC Bayern München, dat haar derde Champions League-eindstrijd in vier jaar tijd afwerkt. Der Rekordmeister presteert de laatste jaren uitstekend en volgens Karl-Heinz Rummenigge zullen de resultaten alleen maar beter worden. "De nieuwe trainer, Josep Guardiola, krijgt een extreem goede selectie tot zijn beschikking. Hij was in de gesprekken rond zijn contract ook meer dan duidelijk: bij FC Bayern München staat een topteam. Daar hoeft niet veel aan gedaan te worden. Met de komst van Mario Götze is Pep zeer, zeer tevreden. Hij heeft mij per e-mail met de transfer gefeliciteerd. Hoe het verder gaat? Ik heb in mijn tijd in Italië geleerd toekomstplannen niet openbaar te maken", aldus de 57-jarige sportbestuurder tegenover Bild over onder meer de transfer van Götze van Borussia Dortmund naar FC Hollywood voor 37 miljoen euro. "We hebben de droom om de beste ploeg ter wereld te worden. Dit seizoen hebben we die kans."

Smetje op de hoogtijdagen van FC Bayern München is de belastingontduiking van Uli Hoeneß. Tegen Die Zeit benadrukt de 61-jarige Duitser, die zijn financieel adviseur een Zwitserse bankrekening liet aanmaken, echter dat er geen enkel verband is tussen FC Bayern München en zijn tot voor kort geheime banksaldo in Zwitserland. "Die rekening was enkel van mij. Ik heb een grote stommiteit begaan, een enorme vergissing, die ik zo goed als mogelijk wil rechtzetten. Ik slaap enorm slecht. Ik lig te zweten en te woelen." Hoeneß beaamt dat hij in 2001 frequent op de beurs speculeerde, met krediet van voormalig Adidas-topman Robert Louis-Dreyfus. "Soms verrichtte ik dag en nacht transacties. Het ging om extreme bedragen die voor mij nu moeilijk te bevatten zijn. Toen de internetbubbel barstte, leed ik grote verliezen. Dreyfus bood mij daarna aan samen iets te doen en hij zou het financieren. Zo kwamen er miljoenen op die rekening, die enkel voor gokken diende."




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.