De Portugees verwacht dat de Turken er in eigen huis nog een echte wedstrijd van willen maken en daarbij hulp krijgen van het fanatieke publiek. "We moeten ons niet gek laten maken door de sfeer in het stadion", legt de verdediger uit aan het Spaanse AS.
"We hebben wel vaker onder dit soort omstandigheden gespeeld. Alleen als we kalm blijven en ons werk goed doen, zullen we het gewenste resultaat krijgen", zo houdt de verdediger duidelijk rekening met een heksenketel.
"We hebben nog niets gewonnen. Natuurlijk hebben we het voordeel van de thuiszege, maar we kunnen een moeilijke wedstrijd verwachten als we ons doel, het bereiken van de halve finale, willen halen", besluit de Portugees international.

