Borussia Dortmund gedroeg zich voor de pauze niet als een bezoekende ploeg. De Duitsers speelden vol op de aanval, met goed combinatiespel en fysieke inzet. De grootste kansen van Borussia voor de pauze waren er voor Marco Reus, Mario Götze en Robert Lewandowski.
In het tweede gedeelte van de eerste helft werd Malaga vervolgens de bovenliggende partij. De thuisploeg kreeg dan ook een aantal prima kansen, via onder meer Javier Saviola, terwijl ook Borussia gevaarlijk bleef. Gescoord werd er echter niet.
Ook na de rust bleef het over en weer kansen regenen. Beide ploegen bleven goed combineren en fysieke duels werden niet geschuwd. Toch slaagden de spelers er niet in om doel te treffen. De return in Dortmund zal dan ook waarschijnlijk minstens net zo spannend worden.

