Plaats van handeling is dan Brussel. Kompany heeft twee maanden niet gespeeld en enkel gerevalideerd van een kuitblessure. "Ik had hard gewerkt", vertelt hij tegenover Novum TV. "Als ik straks een stap op het veld zet, denk ik niet maar aan de afgelopen periode. Ik heb zelf genoeg zelfvertrouwen om er direct weer te staan."
"Al verwacht ik niks anders van mezelf. Ik ben blij dat ik weer mag spelen. De samenwerking tussen Manchester City en de medische staf van de voetbalbond is de afgelopen tijd goed geweest." In een interview gaat hij nog dieper op bepaalde zaken in. Ook over de vele mediaverzoeken voor hem.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandKompany klaar voor comeback in basis Rode Duivels
Goed nieuws voor Vincent Kompany. De aanvoerder van de Rode Duivels en van Manchester City is weer helemaal terug. Morgen (dinsdag) zal hij in de basis starten als België opnieuw tegen Macedonië speelt.

