Laatste nieuws
02.25Jaros verklaart 'mindere' wedstrijd in Sittard: 'Derbystar-bal gedraagt zich heel anders'
00.55Hancko deelt bijzonder ritueel: 'Daarom draag ik het Feyenoord-logo'
00.45Salah-Eddine dolt en verbetert Bosz over Afrika Cup: 'Op m'n verjaardag...'
00.39Bij Twente overheerst trots na nipt verlies tegen Arsenal: 'Hoop dat we mooi afsluiten'
00.32Hancko niet verrast door PSV: 'Dat weet ik nog uit mijn tijd in Nederland'
00.30Fraaie reeks PSV komt ten einde met thuisnederlaag tegen Atlético Madrid
00.24Teleurstelling overheerst bij PSV: 'Maar helaas hebben we nu geen punten...'
00.19Jansen velt PSV-oordeel: 'Bij hem eerst een 10, maar net zo makkelijk een 2'
00.15Spaanse pers noemt PSV 'een Formule 1-team': 'Hij was de nachtmerrie van Atlético'
00.05Oud-Feyenoorder blijft verbonden met club: 'Altijd goed om het logo te zien'
00.05Mauro Júnior neemt PSV-ploeggenoot in bescherming: 'Het is een jonge jongen'
00.02PSV'ers voelden dat er een resultaat in zat tegen Atlético, Bosz vindt nederlaag terecht
00.02Toptalent krijgt harde klap van eigen coach: 'Anderen zijn gewoon beter'

Gisteren

23.56PSV-sterkhouder loopt tegen schorsing aan: 'Heel jammer, ik baal ervan'
23.48Bosz reageert op kritiek: 'Dat is onzin, dan zouden we niet staan waar we staan'
23.35Zes PSV-conclusies: unieke Champions League-kans vervlogen, harde les Driouech
23.31Schouten baalt van specifieke tegentreffer van PSV: 'Normaal onze kracht...'
23.28Opluchting bij Slots Liverpool na fortuinlijke zege in Milaan, Atalanta klopt Chelsea
23.25Keiharde conclusie na nederlaag PSV: 'Onnodig en teleurstellend'
23.25PSV op rapport: één onvoldoende en één lichtpuntje na onnodige zeperd tegen Atléti
23.23PSV-aanvaller openhartig in interview: 'Dat was wel een klap voor mij'
23.10'Of we verrast waren dat zij de trainer hebben ontslagen? Ja, uiteraard'
23.05Barcelona keert winnend terug in Camp Nou, Simons scoort voor Tottenham
23.02Slot krijgt iets meer lucht: Liverpool pakt broodnodige zege tegen Inter
23.00LIVE: PSV gaat na spannende slotfase met 2-3 onderuit tegen Atlético (gesloten)
22.55FC Twente-vrouwen uitgeschakeld in Champions League na nipte nederlaag bij Arsenal
22.52Droomstart van PSV niets waard: Eindhovenaren onderuit tegen Atlético Madrid
22.45Arsenal moet 'man van 116 miljoen' én twee anderen missen, spits wél terug in CL
22.30Analisten lovend over één PSV'er tegen Atlético Madrid: 'Dat was wel even smullen'
22.22Mulder kritisch op PSV: 'Schiet jezelf gigantisch in voet door dit slappe gedoe'
22.18FIFA-baas Infantino beschuldigd van machtsmisbruik: 'Tegen belangen van de sport'
22.03Liverpool-fans laten duidelijk hun mening horen over Slot in Champions League-duel
21.50Fikse domper: PSV moet sterkhouder missen tegen Newcastle United
21.35PSV-fans worden gek van één speler: 'Dé intelligentste voetballer van Nederland!'
21.15Sem Steijn gelinkt aan opvallende Eredivisie-transfer: 'Misschien Steijn huren?'
Resultaten x
Buitenland

Leicester City wint belangrijke pot in Engeland

Leicester City heeft zaterdag een belangrijke overwinning geboekt in de titelstrijd. Een doelpunt van Riyad Mahrez was genoeg om Crystal Palace te verslaan op Selhurst Park. De ploeg blijft nu minimaal vijf punten voor The Spurs.
19-03-2016 16:52 door Redactie ELF Voetbal

Leicester City heeft zaterdag een belangrijke overwinning geboekt in de titelstrijd. Een doelpunt van Riyad Mahrez was genoeg om Crystal Palace te verslaan op Selhurst Park. De ploeg blijft nu minimaal vijf punten voor Tottenham Hotspur.

De eerste helft was kenmerkend voor het seizoen dat Leicester City beleeft. Het was niet altijd even frivool, er waren weinig indrukwekkende combinaties te zien, maar de ploeg deed wat er gevraagd wordt van een titelkandidaat. Het speelde degelijk en kwam maar zelden in de problemen. Juist toen Crystal Palace na een halfuur spelen wat meer de aanval zocht, sloeg Leicester toe; een harde voorzet van Jamie Vardy werd in de 34ste minuut binnengelopen door een alerte Riyad Mahrez. Deze hoofdrolspelers van Leicesters seizoen zorgden daarmee voor de enige goal in de eerste 45 minuten.

In de tweede helft veranderde er maar weinig aan het spelbeeld. Crystal Palace, dat nog altijd in een degradatiestrijd verwikkeld kan raken, bleef op zoek gaan naar het doel aan de andere kant. Dat lukte maar zelden, maar als het lukte, stond het ijzersterke verdedigingsduo bestaande uit Wes Morgan en Robert Huth in de weg. Uit deze frustrerende gang van zaken raakte de thuisploeg maar niet.

In de slotfase zette Crystal Palace wat meer aan. Leicester had steeds meer moeite met de aanvallende troeven die de thuisploeg in de strijd gooide. Er kwam veel dreiging af van de ingevallen Bakary Sako en verdediger Damien Delaney kreeg nog een kans op de gelijkmaker. Hij schoot in de blessuretijd op de lat na een corner. De goal viel alleen niet, waardoor Leicester voor de zoveelste keer zegevierde met een zwaarbevochten winstpartij.

Dankzij de overwinning staat Leicester in ieder geval tot het einde van de wedstrijd Tottenham Hotspur - AFC Bournemouth, die zondag om 17:00 begint, acht punten los aan kop. The Spurs hebben vijf verliespunten meer dan The Foxes en hopen dit intact te houden door thuis tegen promovendus Bournemouth een zege te pakken. De volgende achtervolger, Arsenal, staat elf punten achter op Leicester, maar heeft nog wel een wedstrijd tegoed. Voor Crystal Palace is dit de dertiende Premier League-wedstrijd op rij waarin geen overwinning wordt geboekt. Het kijkt langzamerhand met angst en beven naar onderen, waar tegen degradatie strijdende ploegen als Sunderland, Norwich City en Newcastle United naderen.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.