Wayne Rooney werd tijdens de beslissende strafschoppenserie in zijn oog geschenen voordat hij de penalty miste. Ook teamgenoten Michael Carrick en Ashley Young faalden oog in oog met de Spaanse doelman Tomás Mejías, waardoor de bezoekers als winnaar van het veld stapten en naar de volgende ronde van de League Cup gaan.
Did Rooney have a laser in his face last night? Or just dead excited about new Jem film? pic.twitter.com/SVXTmIEXO4
— Yakub Qureshi (@yqshi) 29 oktober 2015
De FA zegt het incident te onderzoeken en hoopt binnen afzienbare tijd met een uitspraak te komen. De strafschoppenserie werd voor het uitvak van Middlesbrough afgewerkt.
Trainer Louis van Gaal zei eerder al dat de strafschoppenserie een loterij is. "Het is een beetje als in het casino, rood of zwart. Zij hadden meer geluk en ik kan de strafschoppen niet zelf nemen. Wij hadden het in de wedstrijd moeten afmaken, er waren genoeg kansen, zelfs op 1 of 2 meter van het doel. Die moeten er in."

